Skocz do zawartości
marcin_ss

centralny alarm i domykanie szyb niedziala?

Rekomendowane odpowiedzi

witam.super ze jest to forum...napewno mi ktoś pomoze...otoż jestem szczesliwym posiadaczem passata b5 2000 1.8t i od jakiegos tygodnia mam problem z elektronika...otoz posiadam na wyposazeniu alarm centralny zamek i domukanie szyb, lecz cos mi niedzala to wszystko...

po 1 - niedziala mi sterowanie radiowe z kluczyka,ani otwieranie ani zamykanie,otwieram mechanicznie kluczykiem dzwi kierowcy a reszte przyciskiem z panelu na dzwiach kierowcy...z zamykaniem jest odwrotnie wysiadajac wciskam klawicz na tym paneliku i zamykaja sie wszystkie zamki a zamek przy dzwiach kierowcy odskakuje i zamykam je na kluczyk.

po 2 - niedziala domykanie szyb

po 3 - mam przy kluczach osobny modul do alarmu,chyba seryjny nawet,czasem zadziala i zamknie wszystkie zamki oprocz tego od kierowcy,ten odskakuje.a przy wylanczaniu alarmu otwierajasie wszystkie zamki oprucz bagaznika,niemruga dioda sygnalizujaca stan wlaczony alarmu,

kiedys wszystko dzialalo normalnie tak jak powinno niebylo zadnych problemow a jak juz sie zaczelo psuc to wszystko na raz.

co mam zrobic?niemam zielonego pojecia!poratujcie!z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź moduł komfortu i polutuj ten nieszczęsny zamek w drzwiach kierowcy. Domykanie szyb z kluczyka nie działa, może temu, że używasz zamka właśnie od strony kierowcy, który nie funkcjonuje poprawnie. Spróbuj od strony pasażera lub bagażnikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie jest modul komfotru jak sie tam dostac i jakich usterek mam szukac,niedziala rowniez alarm,niezazbraja sie wogole i nie miga ta dioda w dzwiach..a po zazbrojeniu alarmu z pilota powinny domknac sie szyby i zatrzasnac wszystkie zamki a tak niejest.zamykaja sie od czasu do czasu tylko troje dzwi. oprocz tych od kierowcy,ten zamek odskakuje po sekundzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miła i przyjemna opcja - Szukaj - krzywdy Ci nie zrobi, a na pewno Ci pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz tam bylem ale za duzo niezanalazlem...szukam dalej,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, oj, oj, nie rozumiem, czy Wam wszystkim się nie chce czy na prawdę nie umiecie szukać.

Moduł Komfortu.

Zimne luty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj niegadaj tak ... szukam szukam ... tylko niektorzy sa troche bardziej zorientowani w temacie i wiedza gdzie szukac niz inni.ale szukam rowniez sam-zeby niebylo ze jestem leń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...zeby niebylo ze jestem leń

To się cieszę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności