Skocz do zawartości
Gość mol8

[ARCHIWUM] pierwsze spoty podlasie

Rekomendowane odpowiedzi

w niedziele, godz 17:00, ołtarz na krywlanach :>

ja bede :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja też się pisze! :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rozavw

jesli bedzie pogoda w miare to bede na 100% bo w tą niedzielę strasznie mnie wypiździło....brrrrr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się zapowiada,pogoda ma być super,niebo bezchmurne.Może trochę nas będzie,dajcie chłopaki z trochę z siebie,bo wstyd.Jak tam reszta?Mamy 4 osoby .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rozavw

stolica passatów najprawdopodobniej znów zawiedzie!!! :krzeslem::krzeslem::krzeslem::krzeslem::krzeslem::krzeslem::krzeslem::krzeslem::krzeslem::krzeslem::krzeslem::krzeslem::krzeslem::krzeslem::krzeslem::krzeslem::wpale::wpale::wpale::wpale::wpale::wpale::wpale::wpale::wpale::wpale::wpale::cisza::cisza::wpale::cisza::cisza::wpale::dobani::dobani::dobani::dobani::zalamany::zalamany::krzeslem::krzeslem:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde,może nie będzie tak źle,czekamy do niedzieli ,pewnie jeszcze kilka osób dojdzie .A jak nie to :wpale:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze może kumpla namówie, żeby swoim B4 wpadł! Co prawda nie jest forumowiczem (brak neta;/) ale miłośnik passata :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ja jeszcze może kumpla namówie, żeby swoim B4 wpadł! Co prawda nie jest forumowiczem (brak neta;/) ale miłośnik passata
no to nakrecaj :) im wiecej pasqw tym lepiej :P rozeslalem spam gdzie sie dalo !!

mysle ze troche moze sie nazbierac tej hołoty ;)

[center:d8f6e5aeff] :vw::vw::vw::vw::vw::vw::vw::vw: [/center:d8f6e5aeff]

[center:d8f6e5aeff]SPOT!!!

25.03.07

godz. 17:00

krywlany (zbiorka przy ołtarzu)[/center:d8f6e5aeff]

[center:d8f6e5aeff] :vw::vw::vw::vw::vw::vw::vw::vw: [/center:d8f6e5aeff]

ps. zbieramy sie conajmniej do 17:30(zeby sie nie minąć) potem mozemy sie gdzies przemiescic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No oby jak najwięcej nas było :cwaniak: Na pewno Golfów pare będzie o tej porze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość siara32
SPOT!!!

25.03.07

godz. 17:00

krywlany (zbiorka przy ołtarzu)

 

I znów mnie nie bedzie :kwasny:

Szkoda :zalamany: ... jak zwykle coś mi wypada ... taka praca że i w niedziele trza zapier..... . Udanego Spotu życze wszystkim Passatowiczom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość WIENIO

Witam wszystkiach,bardzo dobry pomysł macie z tym spotem passatów:),ale też ptoponuje organizować spoty VW razem z golfiarzami i innymi:)napewno by było weselej ja będe na krywlanach dgzies od 16:00 kolega ze mną jedzie golfem i drugi passatem b3ką jak się wyrobi bo do Grajewa po coś tam ma jechać.Przekaże innym znajomym użytkownikom pasków.Pozdro wszystkim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam przybycie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:ok: czyli cos w koncu bedzie !! :hurra:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehehehe ;] pogoda pikna to i może w końcu spoty przeniosą sie z McD na plener ;] to jak ... jak? brać grilka ? kto kiełbachy a kto ketchup? :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kto browary?? :D

nie zapomnijcie ze czas przestawiony!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękną mamy dziś pogodę! :hurra: Tak więcej przybywajcie :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16:15 ... słońce świeci, ptaszek śpiewa a mnie w pracy krew zalewa :[:[:[ i tyle byłem na spocie :wstyd:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to co Panowie ;) Coś wyszło dzisiaj czy nie wyszło :D Ciekawi mnie to bardzo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość WIENIO

Kilka passatów było co prawda,był Łukasz od nas z forum ja srebrnym paskiem swoim,kolega blizniaczym czarnym passatem,widziałem be jasno niebieską i były 2 passaty b6 od nas z forum ale niestety dziś słabo to wszystko było zorganizowane.Proponuje kolejny zrobić spot za tydzień i gdzieś o 15 tym razem:)i zacznijmy robić spoty volkswagena a nie poszególnych modeli.Z golfiarzami nam będzie wesoło:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to co Panowie ;) Coś wyszło dzisiaj czy nie wyszło :D Ciekawi mnie to bardzo ;)
nom z forum było 10 osob jak dobrze licze... pizdził wiatr hehe rapix sie nie przyznawał do nas bo byl golfem i stawal z innymi golfami na kreski hehe dal sie poznac z tej strony ze dostawal w dupe ciagle :D:D Łukaszek z Wieniem stali z golfistami jakos a reszta troche pogadala pogniła z rapixa hehe i z innych, niektorych popodziwiała i poszła na palenie gumy :P ale ze bylo jakos zimno to szybko sie rozeszlismy :)

 

ogolnie mozna powiedziec ze spot sie udal bo jednak nie bylo to co ostat nimi razy :D

 

ps. nie było ŻADNEGO PASSATA B6!!!!!!!! ale był ojciec z pawlemb6 swoimi podrasowanymi B5-mi 3BG ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności