Skocz do zawartości
kawyy

Problem z gazem 2.8 V6 30v 4 motion

Rekomendowane odpowiedzi

witam moze ktos mi podpowie mój problem polega na tym ze zatankowałem dzisiaj gaz do pełna na jakiejś stacyjce przejechałem 70km i nagle odcieło gaz i przezuciło na paliwo tak jak by gazu nie było dodam ze wskaznik poziomu gazu przy butli pokazuje jakies 80% gazu , i teraz sytuacja sie cały czas powtarza na poczatku trwało to kilka sekund a teraz ze 2/3s i odłacza gaz

tak sie zastanawiam czy to moze jest wina filterka gazu albo reduktor siadł pomózcie jak wiecie dzieki z góry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kiedy były zmieniane filtry?Chociaż może reduktor już gubić ciśnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak prawde mówiąc to nie wiem bo jestem włascicielem autka od niedawana, i pierwsza mysl to ze zatankowałem jakis kiepski gaz i zapchało filterek, albo coś z reduktorem teraz odpalałem go i odrazu po przełaczeniu go na gaz przełącza na paliwo spowrotem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymień filtry i zobacz, jak nie pomoże to usuń gaz ze zbiornika ( nie wiem jak ) i zatankuj na pewnej stacji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze mi jeszcze podpowiesz ja by te wszystki czynnosci nie pomogły co jeszcze moze byc przyczyna? osobiscie tez stawiam na filtr bo to nie było tak ze coś sie powoli zaczynało dziac sporadycznie potem stopniowo częsciej tylko jak nagle tafiło to juz po całosci dokładnie 69km zrobiłem i to sie stało i juz tak zostalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy ogień filtry.Jak nie pomoże będziemy myśleć dalej.Ile prześmigane na instalacji? I jakiej firmy reduktor i wtyskiwacze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez podpięcia pod kompa można tylko gdybać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom i stało się wszystko jasne padł reduktor i nie dawał żadnego ciśnienia a czujniki odłaczały gas bo myslały ze butla jest pusta to teraz tylko wyciągnac jakieś 400zł z kieszeni i autko znowu lata na gazie hehe pozdrawiam i dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności