Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

z tego co pamiętam na środku płytki. ja go przedłużałem i wyciągałem całkiem na zewnątrz. to jest IR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z tego co pamiętam na środku płytki. ja go przedłużałem i wyciągałem całkiem na zewnątrz. to jest IR

To czarne?

P1240600_aassnw.JPG

 

I jak Ty zrobiłeś? Wszystko pochowałeś i sterujesz pilotem tylko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To czarne?

 

 

I jak Ty zrobiłeś? Wszystko pochowałeś i sterujesz pilotem tylko?

Tak to czarne prostokątne :D Ja sobie to odlutowałem, przedłużyłem za pomocą tasmy od dysku z kompa i wsadziłem ten odbiornik z boku tej zaślepki poniżej ogrzewania siedzenia pasażera. Cały transmiter tam leży w środku rozebrany:P steruje tylko pilotem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A złącze USB też gdzieś przeciągałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

złącze usb przedłużyłem za pomocą zwykłej przedłużki USB i wypusciłem sobie gniazdo w schowku tym pod radiem. nie widać a pendrive łatwo tam wpiać. u mnie nic nie widać że coś jest dołożone tylko pendrive leży w tej półeczce:)

 

swoją drogą chyba jednak złożyłem go do kupy z obudową (urwałem tylko wtyk do gniazka zapalniczki żeby był mniejszy) bo jak wsadzałem bez obudowy to było niebezpiecznie że mi się coś pourywa:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_chris_ dzięki :)

A zasilanie podpiąłeś gdzieś pod zapalniczkę od tyłu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yyyyy wpiąłem się w zasilanie radia, żeby się włączał transmiter tylko i wyłącznie wtedy kiedy włącza się radio czyli za kluczykiem:)

kable do zasilania też przedłuzyłem:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:dobrze

I się doinformowałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swoją drogą mogłem zrobić manual jak to robiłem pewnie by się przydał komuś:) jak będę coś kiedyś gmyrał to go wyciągnę porobie zdjęcia i opis :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest sporo możliwości rozlokowania tych 'akcesoriów', zależy co dla kogo wygodne.

Ogólnie nie jest to nic wielce skomplikowanego :).

 

Transmiter musi być chyba taki, który trzyma pamięć częstotliwości, nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja nie używam częstotliwości. Ja mam połączone kable jack -> 2x chinch, bo transmiter na wejściu AUX ma też wyjście audio :D dla mnie ważne było żeby trzymał pamięć ostatnio granego utworu. Gdzieś w internecie widziałem do passata takie jak fabryczne gniazda usb zabudowane z zaślepkami. Takie by mi pasowało jak przycisk od ESP :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no ja nie używam częstotliwości. Ja mam połączone kable jack -> 2x chinch, bo transmiter na wejściu AUX ma też wyjście audio

I to jest zdecydowanie lepsze rozwiązanie :dobrze

 

Pod jakie radio masz to podłączone?

Edytowane przez Michal-LKR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy, a czy taki myk z usb jest mozliwy w zwykłym radiu na kasety np kenwood?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co musze się jakoś wpiąc w głowice tak? lewy prawy kanał, ale z tego co doczytałęm to musze to zrobić przed jakims układem aby niebyło zniekształceń itd. chciałbym to zrobić ale troche niemam w chwili obecnej wyobrażenia jak to zrobić nawet po przeczytaniu wątku;p

o takie mam radyjko

http://allegro.pl/radio-kenwood-krc-377r-4x35w-ster-cd-rds-i1547709096.html

Edytowane przez Krynio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dd0_0bb kupujesz transmiter, np. taki: http://allegro.pl/transmiter-fm-mp3-usb-sd-4-gb-wysylka-3-zl-i1536583836.html#gallery

 

Podłączasz go pod zapalniczkę, ustawiasz na nim i na radiu taką samą częstotliwość, wkładasz do transmitera np. pen driva i gra :)

 

Tylko, że masz ten transmiter na wierzchu. W powyższych postach masz opisane jak zrobić, rozebrać go, żeby go ukryć, wyciągnąć wejście USB i sterować wszystko pilotem, który dostajesz w komplecie z transmiterem.

 

Ogólnie to co jest opisane powyżej to mówi jak rozebrać transmiter, co gdzie przeciągnąć/przedłużyć/ukryć itp.

 

W radiu nie musisz nic przerabiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że jak będziesz słuchał na falach FM, to jakość dźwięku naprawdę znacznie Ci spadnie;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a no taka opcje to ja rozumiem, tylko chodzi mi o to że jeżeli bede korzystał z transmitere za pomoca fali fm to nie wiem czy zachowa sie taka jakość jaką bym chciał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a no taka opcje to ja rozumiem, tylko chodzi mi o to że jeżeli bede korzystał z transmitere za pomoca fali fm to nie wiem czy zachowa sie taka jakość jaką bym chciał?

patrz post wyżej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dd0_0bb to podłącz może tak jak pisał kolega _chris_

 

_chris_ jakie posiadasz radio?

Edytowane przez Michal-LKR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności