Skocz do zawartości
sebo74

Elektrycznie sterowana roleta tylnej szyby

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich sympatyków pasiorów :).

Od roku jestem szczęśliwym posiadaczem Passata B6 1,9 TDI 105 KM, ale bez opcji rolet na tylnych bocznych drzwiach i tylnej szybie.

Mam pytanie czy mogę zamontować taką elektryczną roletę na tylną szybę czy istnieje wersja manualna, może ktoś już to przerabiał . Bardzo dziękuje za pomoc i pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, że wersja manualna byłaby niewygodna

 

http://moto.allegro.pl/item645399268_vw_passat_b6_b7_roleta_elektryczna_sedan_tapicerka.html

 

Tutaj masz taką rolete, do tego dochodzi jeszcze na pewno przycisk oraz wiązka kabli. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprocz czesci napewno dochodzi kodowanie. Wszystko co dokladasz do auta wymaga ingerencji w komputer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie kupisz to się nie przekonasz... Może zwyczajnie da się podłączyć zasilanie, zamontować włącznik i będzie działać. Jeżeli jednak okaże się to niemożliwe i trzeba będzie dobrać wiązkę i programować, to może się okazać, że przestanie Ci się ta zabawa opłacać. Najlepiej odpowiedz sobie na pytanie ile warta jest dla Ciebie tak roleta :)

 

Manualne są nawet uniwersalne i tanie, a w ASO dowiesz się, czy można kupić oryginał i ewentualnie za ile...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za info, właśnie dowiedziałem się ASO że nie ma większych problemów z zamontowaniem takiej rolety oczywiście kabel i przycisk trzeba dokupić i zakodować. A taką roletę znalazłem na miejscu za 400zł igła:-).Jak zamatuje to się pochwale:-)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość michal_25
Dziękuje wszystkim za info, właśnie dowiedziałem się ASO że nie ma większych problemów z zamontowaniem takiej rolety oczywiście kabel i przycisk trzeba dokupić i zakodować. A taką roletę znalazłem na miejscu za 400zł igła:-).Jak zamatuje to się pochwale:-)

Pozdro

 

I co, udało się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I co, udało się?

 

No, Kolego, ale udało Ci sie kotleta odgrzać :)

zamontowanie rolety to nie jest duży wysiłek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No, Kolego, ale udało Ci sie kotleta odgrzać

zamontowanie rolety to nie jest duży wysiłek

 

noooo ale cięcie od ręki podsufitki już jest Marcin ;) inaczej się nie da :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności