Skocz do zawartości
Polski

Jak i gdzie internet na 1 miesiąc ??

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Powiedzcie skąd najlepiej wziąść neta na jeden miesiąc Bede w kraju tylko 3-4 tygodnie a wiecie dobrze ze bez neta to jak bez ręki ;) Do teraz gdy byłem w domu to podłączałem sie pod kumpla co mieszkał obok a teraz bede mieszkał na wsi gdzie nie ma stacjonarnego i nie mam od kogo pociągnąć

Dzieki z góry

Posiadam nr w orange :)

Edytowane przez Polski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jesli na miesiac to jedyna opcja jaka jest to jakis necik via telefon+laptop/komputerek. Badz jesli masz modem gprs/edge to karte sim do modemiku i jazda. A jaki uslugodawca?

To cos na karte np Play kolega mowil ze tam korzystnie wychodzil net. Teraz juz robia takie zestawy startowe np era blueconnect glownie z mysla do korzystania z netu.

 

Przyklad:

http://web.playmobile.pl/pl/internet/oferta-na-karte/index.html

Edytowane przez stifii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta play sie opłaca. Za 30 pln masz 2 Gb na transfer na miesiąc. Wkładasz kartę do telefonu i służy Ci on jako modem :) Na start kupujac kartę za 19 pln masz 1Gb

http://web.playmobile.pl/pl/internet/oferta-na-karte/index.html

 

Tylko czy na wiosce masz zasięg...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W orange była promocja co by przez miesiąc czy kilka tygodni można przetestowac ich oferte jak sie nie pooba to musisz napisac rezygnacje poszukaj moze w ten sposób a jka nie to tylko prepaid zostaje chyba przez tela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie o coś takiego michodzi Ja mam nr w ORANGE na karte i tel N70 (moze zmienie na N95) Ale w sumie moge kupić startera w PLAY tylko pod neta na miesic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam play net na kartę w dużych aglomeracjach jest oki ale na wsi brak zasięgu. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może szukaj jakiegoś hotspota, albo spróbuj dogadać się z jakimś sąsiadem żeby podzielił się na miesiąc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a może szukaj jakiegoś hotspota, albo spróbuj dogadać się z jakimś sąsiadem żeby podzielił się na miesiąc

Z sąsiadami nie ma jak bo nikt nie ma w poblizu a powiedz co to znaczy hotspota ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam internet orangee freedom z modemem z którego nie kozystam, co więcej mam karte która umożliwia podłączenie modemu pod PC - modem nie jest USB.

Miesięczny abonament to 60 zł. Mógłbym chyba uzyczyć na miesiąc, po koszccie abonamentu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
raczej watpie zeby na wsi cos takiego bylo

chłoppaki w remizie napewno mają :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neta potrzebuje pod laptopa A co do hotspota to raczej nie ma Wiem ze ktoś gdiześ ma radiówke ale daleko odemnie i sprawdzałem tez zasieg i wiem ze bedzie lipnie W centrum Krakowa ok ale juz tam gdzie bede to nie wiem czy w ogóle coś złapie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności