Skocz do zawartości
specu2

Woda na rolecie bagażnika

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nei masz juz gwarancji to jedz do kumpla, jak masz to niech oni sie martwia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wiem, że temat stary i może nie na temat ;)

mam do was Panowie pytanie czy jak popada deszcz też wam się leje woda po otwarciu klapy bagażnika? chodzi o kombi, drażni mnie to strasznie i doczytałem się na Niemieckim forum, że problem występuje w autach do 2008 czy 2009r, potem coś tam ulepszali jak zwykle:wsciekly

jest oczywiście ale :) otóż mają uszczelkę w ASO, która eliminuje ten problem nr części 3C9 845 121(dla zainteresowanych)

pytanie ktoś już może stosował?

jeśli tak proszę o relacje czy pomaga:D

pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest już wątek o tym, poszukaj, a wszystkiego się dowiesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uszczelka rozwiazuje ten problem w 99% czasami jakas kropla laduje na rolecie ale to nic w porownaniu przed tym co bylo wczesniej (czytaj-bez uszczelki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale czy uszczelka może być założona tylko przy wklejaniu szyby? Czy można ją dołożyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już nauczyłem się z tym żyć.Nie przesadzajcie że to taki problem.Po prostu otwierając tylną klapę w pierwszym etapie otwieram ją do połowy - woda ładnie sobie zlatuje,a po chwili podnoszę ją do góry i nie ma problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem sprytne rozwiązanie problemu - zamiast dokłądania uszczelki, ktoś na końcach szyby (u wylotów kanalika pod szybą) zapodał trochę czarnego silikonu, zamykając w ten sposób koniec kanalika. Podobno dało to dużą poprawę, woda szybciej spływa po klapie w dół podczas podnoszenia klapy.

Podobno - ponieważ nie widziałem jak to działa w deszczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

mam problem z woda na rolecie, po opadach deszczu, cieknie z lampki (oswietlenie bagaznika), wokol lampki mokra podsufitka. Czy wg Was taki objaw moze wystepowac jesli woda przedostaje sie od strony anteny (płetwy), czy raczej od strony klapy? jak mozna to zdiagnozowac

z gory dzieki za podpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

U mnie też leci ze światełka oświetlającego bagażnik, przy sporych ulewach i wizytach na myjni - również. Antena od navi wygląda na dokręconą. Wymontowałem lampkę i próbowałem włożyć tam palce, żeby namacać nakrętkę od anteny i ew. ją dokręcić, ale za bardzo mi to nie wyszło. Nie chcę brać się za demontaż ani odchylanie podsufitki, ponieważ boję się, że pozostaną po tym ślady (w sensie odegnie się lub załamie). No chyba, że będę mieć 100% pewności, że to ta antena. Miał ktoś podobny problem, że leciało z lampki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności