Skocz do zawartości
matekvw

co z tym odpalaniem co to może być pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

:(witam potrzebuje porady w sprawie mojego passacika,otuż posiadam passata b5 z98r-1.6 benzynka sedan .problem ktwi w tym ze gdy odpalam autko niema reguły czy zimne czy ciepłe zachowuje sie tak jakby chodziło na dwóch cylindrach albo zalewało ale po dodaniu gazu wszystko wraca do normy obroty w porzadku nic nie muli no poprostu lalka tylko z tym odpalaniem.wymieniłem jusz świece ,przewody,filtry,przepływke,przepustnice błedów pod kompem zero a czy moze mi imobilajzer szwankuje bardzo prosze o porady bede wdzieczny

Edytowane przez matekvw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Popraw błędy w pisowni.

2.

_tytul1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam za błędy prosze tylko o jakąś podpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imoo jeśli szwankuje to odpala na dwie sekundy i gaśnie.W Twoim przypadku sprawdziłbym wtryski czy się nie zapiekają.Masz lpg?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wtryski sprawdzałem ładnie rozpylaja a gazu niema

 

---------- Post added at 12:16 ---------- Previous post was at 12:00 ----------

 

on poprostu jak przekrecam zapłon słychać pompe zapala i jak by dwa cylindrów zdjoł fajki ale dodaje gazu i wszystko wraca do normy smiga az miło zgłupiałem kompletnie sprawdzałem prawie wszystko i dlatego podejrzewam imo ze moze zapuzno wyłancza odcięcie zapłonu tylko jak chodzi na biegu jałowym obroty trzyma sie za kierownice to bije dziwne drgania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tytuł watki dalej do niczego. To, że passat, to chyba oczywiste, że B5 też, bo przecież dział to narzuca. Kombinuj dalej, śmiało - pełnymi zdaniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałes czy wtryski nie leją tzn czy nie puszczają bez napięcia?Sprawdź regulator ciśnienia paliwa ( taka gruszka na magistrali paliwowej od niego odchodzi wężyk do kolektora ssacego jeżeli w nim jest paliwo to dziurawa jest membrana i przelewa paliwo do kolektora)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego a masz taki objaw ze po trasie auto musisz dlugo krecic??kamil ja u mnie sprawdzalem i zdjolem ten grzybek paliwo bylo ale po zlozeniu nie leci wezykiem do kolektora to dobrze??

Edytowane przez piotrek19854

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdzałem w ten sposub ze wtryski powkładałem w słoiki przekrecałem zapłon i patrzyłem czy rozpylaja a jak sprawdzic bez napięcia a ta gruszka to ten taki zaworek na końcu listwy wtryskowej i do niego idzie wezyk podcisnieniowy i jak sprawdzic czy puszcza czy mozno go wymienic

 

---------- Post added at 14:00 ---------- Previous post was at 13:58 ----------

 

zakazdym razem zapala niema reguły czy trasa czy z rana porostu jak by był zalany daje gazu i smiga

 

---------- Post added at 14:46 ---------- Previous post was at 14:00 ----------

 

skończe prace to sprawdze kolego czy mam te paliwo w tym wezyku ok jutro odpisze mam nadzieje ze bedzie to przyczyna modle sie o to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym sprawdził czujnik temperatury cieczy.Błędów może nie być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest paliwo w wężyku podciśnieniowym to jest dziurawa membrana i regulator do wymiany

 

---------- Post added at 08:12 ---------- Previous post was at 08:09 ----------

 

Najlepiej wyjmij ten wężyk z kolektora i zaślep kolektor i wężyk powinno byc dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc kamil wczoraj po intensywnym sprawdzaniu w wezyku niema paliwa suchudko a wiec to nie to a miałem iskierke nadzieji zaczarowany ten muj samochód

 

---------- Post added at 09:29 ---------- Previous post was at 09:27 ----------

 

no musi byc jakas przyczyna ze passacik tak odpala prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności