Skocz do zawartości
maroko

nie działają światła przeciwmgielne tylne

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich:) ma taki problem..dzisiaj zabralem sie za naprawe swiatem w moim passacie z tylu..nie dzialaly mi wsteczne i przeciwmgielne!!! zrobilem wsteczny bo przy skrzyni cos tam nie stykalo, ale juz działa!!! ii zacząłem robic przeciwmgielne...sprawdzilem żarówke ii niby byla dobra, ale zmienilem ja na nową i jak włożylem to zaczęła swiecić troche słabo mimo tego że światła były wyłączone!!! ii zaczęło brzęczeć coś w bagarzniku za plastikiem z lewej strony..jak tam zobaczylem to znalazlem jakis przekaźnik (numer-154)który po włożeniu żarówki strasznie głośno brzęczy..co może być nie tak ii dlaczego te światła nie działają??? przewody też sprawdziłem co ida do klapy ii byly przetarte..zaizolowalem je ale problem pozostal...spotkał sie ktoś z czymś takim??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ii zaczęło brzęczeć coś w bagarzniku za plastikiem z lewej strony..jak tam zobaczylem to znalazlem jakis przekaźnik (numer-154)który po włożeniu żarówki strasznie głośno brzęczy..co może być nie tak

Uszkodzony przekaźnik świateł przeciwmgielnych? - wymień.

To ten, który odkryłeś.

P.S.

U mnie ma on oznaczenie 151

 

A tu masz jakąś aukcję z takim przekaźnikiem.

http://www.allegro.pl/item655068812_przekaznik_vw_151_191945383.html

Edytowane przez kdjk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok!!! dziekuje za pomoc!! ps. faktycznie..ten przekaznik to 151:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności