Skocz do zawartości
diter

dopasowanie kluczyka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy może ktoś mi pomóc w dopasowaniu drugiego kluczyka do samochodu? Mam taki problem, kluczyk jest bez pilota (dorabiany wcześniej, dostałem go przy zakupie samochodu), drzwi otwierają się a przy próbie odpalenia po chwili gaśnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 100% śmietnik.

szukaj na ten temat to już wszystko zostało napisane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

difter kluczyk jest ok tylko brakuje pewnie w nim transpondera albo jest i pewnie jest nie wkodowany (post by GuRAL)

jesli go nie ma to trzeba isc do klucznika:P i dorobic sam transponder i wsadzic do kluczyka (koszt ok 50 zl)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale i tak muszę później podłączyć samochód pod vaga?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A niby po co podłączać? Jak ci zakodują immo to już nic nie musisz robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale i tak muszę później podłączyć samochód pod vaga?

jak zrobia CI pastylke(transponder) to bedzie taka sama jak w drugim kluczyku i nic nie trzeba podlaczac tylko musisz isc z kluczykiem co mozesz odpalic auto na jego podstawie zrobia pastylke kopie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, dzięki bardzo za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak zrobia CI pastylke(transponder) to bedzie taka sama jak w drugim kluczyku i nic nie trzeba podlaczac tylko musisz isc z kluczykiem co mozesz odpalic auto na jego podstawie zrobia pastylke kopie

Ja pokażesz mi gościa, który potrafi zrobić kopię Crypto 48 to dam Ci Nobla !!!! Nie wypisuj bzdur kolego, bo ktoś w to uwierzy. Nie ten typ immobilizera, Cyrpto 48 nie da się skopiować, możliwe jest jedynie dopisanie nowego transpondera do sterownika w samochodzie. W B4 możliwe było zrobienie kopii transpondera ale w B5 z niebieskim podświetlaniem już występuje Crypto. Kolego diter jak szukasz kogoś kto zrobi Ci to w W-wie to mam tam znajomego, który róweniż to robi. Jak będziesz zainteresowany to odezwij sie na PW.

Edytowane przez malczykos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich. moj problem jest taki otoż mam w moim pasku kluczyki bez pilota. na zapasowym odpalam a na orginalnym z latarka nie moge przekrecic bo grot jest mocno zjechany. czy przy dorobieniu nowego grota mozna przelozyc ze starego kluczyka immobilaiser?? pomozcie . i jaki to mniej wiecej koszt??pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grot możesz dorobić za 20 pln ale immo to masz w samochodzie.W kluczyku jest transponder,który komunikuje się z immo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grot możesz dorobić za 20 pln ale immo to masz w samochodzie.W kluczyku jest transponder,który komunikuje się z immo.

Przecież kolega pisze, że ma kluczyk bez pilota więc jakim cudem przełoży w nim grot?

Potrzebuje kluczyk z miejscem na immo trochę inna sprawa i nieco więcej kosztuje.

 

witam wszystkich. moj problem jest taki otoż mam w moim pasku kluczyki bez pilota. na zapasowym odpalam a na orginalnym z latarka nie moge przekrecic bo grot jest mocno zjechany. czy przy dorobieniu nowego grota mozna przelozyc ze starego kluczyka immobilaiser?? pomozcie . i jaki to mniej wiecej koszt??pozdro

Można przełożyć transponder ze starego kluczyka do nowego. Wystarczy, że dorobisz kluczyk pod transponder, który będzie miała miejsce, w które można włożyć transponder (taka szklana fiolka w środku kluczyka). Koszt kluczyka pod transponder to koło 50-70 zł z wycięciem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki malczykos. juz dorobilem sobie scyzoryka i immo przelozylem . koszt wyzlobienia grota to 50 zl . pozdro dla wszystkich PASSATOMANIAKOW;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności