Skocz do zawartości
Gość taryfa 142

żaróweczki podświetlenia nawiewów b5 97r

Rekomendowane odpowiedzi

Gość taryfa 142

witam,chetnie odkupie żarówki do poświetlenia nawiewów deski które były zamontowane w wersji z zielonym podświetleniem,wczoraj kupiłem w/w żarówki w serwisie i się okazało że nie pasują do mojego auta,po wyjaśnieniu pracownika aso wyszło że nowe żarówki mają oprawke o troche innym kształcie i nie można wsunąc ich w gniazdo mojego nawiewu i pasują tylko do modelu z niebieskim podświetleniem,i nie ma możliwości kupienia ani zamówienia żaróweczek do zielonego podświetlenia ! aso w poznaniu ! paranoja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja z braku możliwości kupienia takich żaróweczek (czerwone podswietlanie) byłem zmuszony do przerobienia (nierozbieralnej :) ) oprawki i wstawienia w nie zaróweczek dostepnych w każdym sklepie motoryzacyjnym. Działają nawet lepiej od oryginałów bo są minimalnie dłuższe i dają lepsze światło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy w kwestii żaróweczek do modeli z zielonym podświetleniem informuję, że miałem taki sam problem. Kosztowało mnie sporo czasu znalezienie właściwych i wpadłem na ich trop. Są to żaróweczki, które można kupić w ASO BMW. Sprawdzcie i przekonajcie się. Sam kupiłem 4 szt na wszelki wypadek. Cena 1 szt to około 15 zł.

Dziwi mnie tylko, że w ASO VW nie dość, że nie potrafili pomóc to jeszcze mi wmawiali, że do wszystkich B5 były takie same. Pozdrawiam i czekam na informację czy udało mi się Wam pomóc :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość taryfa 142

dzięki Demon za wskazówke,faktycznie bez problemu dostałem żarówki do wersji z zielonym podświetleniem w ASO BMW (19,70 zł / szt),o dziwo wszystkie nawiewy udało mi się zdemontowac w 10 minut ! rekord,za pierwszym razem walczyłem dobrą godzine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość simo

no to jest lekka przesada 23 zl za czerwone zaroweczki. Wole juz jezdzic bez niz 50 zl wydac na dwie takie. A mialem caly nawiew stary srodkowy po wymianie to zostal nad morzem ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można się poratować przeróbką na diody 1.Dłużej poświeci 2. koszt o wiele, wiele. wiele niższy :) (ja wydałem 20zł niecałe na tą przeróbkę :) tylko nie mam kiedy się zebrać i po wymieniać :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ka3or1987

witam!

 

czy w passacie z 97 roku z zielonym podswietleniem jest w standardzie podswietlenie nawiewów??

 

jeśli nie, to ile coś takiego kosztuje

 

dzięki za info. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy w passacie z 97 roku z zielonym podswietleniem jest w standardzie podswietlenie nawiewów??
tak bylo podswietlenie zielone.

A c do zarowek, tak jak pisze kubotek lepiej zamienic na diody, fakt jest troche zabawy, ale duzo nizszy koszt i na dluzej wystarczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ka3or1987

dszyszko, dzieki za info. jutro ide sprawdzic czy są i czy działają. jak będzie coś popsute to zamieniam na diody :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a warto było ?? Nie lepiej za 5zł było przerobić to na LED?? I pociagnelo by ździebko lepiej :) i zywotność inna..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ka3or1987

jeszcze jedno pytanko. Ile powinien kosztować centralny nawiew do passka b5?? Ja miałem środkowy cały połamany i nic nie idzie regulować. Na giełdzie gościu mi mówił, że nówka kosztuje 40zł

 

zapytałem też o komplet nawiewów do octawii (nówka bez klawisza na światła awaryjne) lecz jak usłyszałem cene to zwątpiłem. Gościu chciał 400zł za 3 nawiewy!!! Czy jest to normalna cena, czy ktoś chciał mnie wych...??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena pewnie bedzie podobna, bo takie pierdoly sa drogie, tymbardziej oryginalne. NO i w Octavii masz zielone podswietlenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ka3or1987

dszyszko, u siebie też mam zielone podświetlenie więc by mi pasowało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak wiem, czytalem od poczatku :) tyle ze ta cena :) w warsztacie jest opis jak dobrze pamietam w sprawie przerobki nawiewu z Suberb (chyba) do Paska.

ps tak a pro po nie dasz rady tego "polamanego" naprawic? Ja jak wymienialem sobie zarowki na diody to tez mialem jedna czesc peknieta (nie moglem regulowac gora/dol nawiewu, ale skleilem/dokleilem :) i juz ponad pol roku chodzi bez zarzutu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ka3or1987

dszyszko, tak, czytałem, dlategoteż pytałem na giełdzie o nawiewy do octavii. Chyba jednak pozostane przy oryginalnych passatowskich, tylko przerobie żarówki na diody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ka3or1987, juz było o cenach nawiewów na forum . Ja zapłaciłem za boczny 80zł, więc środkowy pewnie coskoło 150zł może mniej :) oczywiście używka, bo nówka boczny to koszt 230zł w ASO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ka3or1987

juz jestem w trakcie przerabiani. narazie probuje naprawic samemu centralny nawiew i przy okazji robię wszystko, aby zamontować w niego diody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności