Skocz do zawartości
Gość Camell990

Podsufitka [Passat b3]

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Camell990

Koledzy mam pytanko do was;)

Na dniach mam zamiar wymontować podsufitkę ze swojego paska i ja porządnie ręcznie wyczyścić. Pytanie moje polega na tym czy nic się z nią nie stanie?? Tzn nie będzie się odklejać czy coś z tych rzeczy??? Może ktoś już robił takie zabiegi i może coś na ten temat powiedzieć:)??

Z góry bardzo dziękuje każdemu za cenne informacje na ten temat;)

 

Pozdrawiam Wojtas:vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej, żeby jej "nie przemoczyć" tzn można wyczyścić ją czymś takim jak do prania dywanów, ale jak bardzo nasiąknie, to może się odklejać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szefie polecam zrobić to za pomocą zwykłej firanki. tzn utnij sobie kawałek firany, żeby można było z tego zrobić taka fajna kulkę :D do tego polecam wanish do tapicerki. firanka jest bardzo dobra bo zbiera bród i nie moczy podsufitki. namocz i dobrze wyciśnij i do dzieła. nie musisz zdejmować podsufitki. ja tym sposobem prałem podsufitkę i jest bardzo ładnie wyprana nic mi sie nie odkleja :) podpatrzyłem ten pomysł na profesjonalnej myjni. sobie pomyślałem co będę płacił skoro sam sobie to zrobię hehehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Camell990
szefie polecam zrobić to za pomocą zwykłej firanki.

 

Też o tym sposobie słyszałem i mój tata go wykorzystał do czyszczenia foteli:) I chwalił sobie tą metodę;)

 

nie musisz zdejmować podsufitki.

 

Niby nie muszę ale zawsze to wygodniej jak jest zdjęta;)

Dzięki koledzy za rady:D

 

Pozdrawiam Wojtas:vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe no fakt bedzie wygodniej :) miłego prania:564:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda roboty z wyciąganiem i zero gwarancji że nie zaczną grać "świerszcze" w dachu po tej operacji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Camell990
i zero gwarancji że nie zaczną grać "świerszcze" w dachu po tej operacji

 

Hmm...a można trochę jaśniej o co chodzi??:)

 

Pozdrawiam Wojtek:vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szkoda roboty z wyciąganiem i zero gwarancji że nie zaczną grać "świerszcze" w dachu po tej operacji ;)

 

Dokładnie. Zeby tylko wyczyścić to bezsensu jest ją wyciągać. W uj odkręcania, a potem składania.

A "świerszcze" to po prostu skrzypienie, trzaski plastików. Już nie skręcisz tak jak w fabryce.

Ja po wymianie mam trzaski przy szyberdachu.

Ale jak już chcesz wyciągać podsufitkę, to nie czyść jej tylko wymień materiał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego odnośnie podsufitek poczytaj te tematy:http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=12745&highlight=podsufitka

Może na coś się przydadzą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności