Skocz do zawartości
aki

Sarbinowo - proszę o porade ...

Rekomendowane odpowiedzi

No i jutro ruszam do SARBINOWA :):) Jak dojadę i się zaklimatyzuję to przekręcę do was chłopaki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i jutro ruszam do SARBINOWA :):) Jak dojadę i się zaklimatyzuję to przekręcę do was chłopaki :)

 

Czekamy na jakiś dźwięk sygnał:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

jak pisałem wcześniej byłem w Mielnie do wczoraj - pogoda super z wyjątkiem jednego dnia, na plaży trochę tłoczno więc jeździłem trochę dalej do Unieścia. Droga .... wiadomo jak to polskie drogi - udało mi się jakoś wstrzelić że nie stałem w korkach czas w jedną jak i drugą stronę spokojne 7,5h przez Wrocław-Poznań-Piła-Szczecinek-Koszalin....

Pozdrowionka dla wszystkich wypoczywających :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Droga .... wiadomo jak to polskie drogi - udało mi się jakoś wstrzelić że nie stałem w korkach czas w jedną jak i drugą stronę spokojne 7,5h przez Wrocław-Poznań-Piła-Szczecinek-Koszalin....

 

No to podziwiam kolegę. Z Tychów do Mielna w takim czasie to dobry wynik biorąc pod uwagę co się dzieje na krajowej 11 kawałek za Piłą. Nie ustrzelił Cię żaden fotocykacz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co do fotocykaczów - chyba dostanę zdjęcie z wakacji ze Szczecinka zauważyłem tylko czerwony błysk w niedzielny poranek, ale zobaczymy.....w terenie miałem 60-70 i sznur samochodów .... czekam na info :)

Nocą napewno nic nie było, a za dnia .... poczekamy zobaczymy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po wczasach :) Pogoda dopisała ludzi nie zadużo :) Pozdrowionka dla POLMOS-a wraz z rodzinką oraz Barteza którego spotkałem dwa razy raz w Mielnie a drugi raz na drodze :) Polmos jak będziesz na śląsku to daj znać i wpadnij na kawę :) Jedna rzecz tylko mi sie nie podobała apartament który wybrałem, miało być fajnie i liczyłem na dbanie o klienta a było całkiem odwrotnie, czysta olewka jak już przyjechałeś to nikt się tobą nie interesował, śniadania w formie bufetu szwedzkiego a cały tydzień to samo do jedzenia masakra :( Jak ktoś będzie chciał jechać do Sarbinowa to tylko nie do SREBRNYCH TARASÓW!!! Poza tym wczasy zaliczam do udanych :)) W 7 godzin z małym na pokładzie z Sarbinowa do Lędzin to niezły wynik jak na jazdę z moim małym. Zero fotek a drogi także nie zapchane oczywiście droga prowadziła przez Berlin i bardzo ją polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oczywiście droga prowadziła przez Berlin i bardzo ją polecam

 

Jedynie słuszna droga z naszych okolic.

 

liczyłem na dbanie o klienta a było całkiem odwrotnie, czysta olewka jak już przyjechałeś to nikt się tobą nie interesował,

 

Norma. Po co się przejmować klientem który już zapłacił? W tym temacie Polska też musi "dorosnąć".

Mnie bodaj najbardziej irytują knajpy w których zostawiasz za piwo 7zeta, za 50 finlandii 8zeta a idąc po kilku piach do kibalka żądają zeta od klienta. Zgroza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam na przyszłość Unieście zaraz za Mielnem, ludzi mniej niż w Mielnie i tez mozna wypoczac bardzo dobrze, jeżdze tam bardzo czesto. W Uniesciu na końcu na terenach byłej jednostki wojskowej ciekawostka jest to, że za hitlera robili tam hydroplany. ;)

Mozna tez zerknac jak jezioro Jamny łaczy sie z Bałtykiem i spacerkiem isc w razie słabej pogody do ŁAz :D NO i w Unieściu wedzarnie rybek koło kutrów, bodajże ulica Morska, pyszota ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również polecam Unieście oraz tzw. Dom Gościnny "Fregata" warunki super, śniadania również w formie szwedzkiego stołu co prawda codziennie to samo ale tak duży wybór że co dnia można było coś innego zjeść :) Plaża w centrum oczywiście zatłoczona ale ja jeździłem 2 km stronę Łaz i tam było już super, mało ludzi o wiele mniej śmieci idealne warunki dla mniejszych dzieciaków.

Z Fregaty dwa kroki właśnie do wcześniej wspomnianych wędzarni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na plaże też chodzimy koło ośrodka wojskowego, luzik i bezstresowo :D

W Unieściu polecam smazalnie ryb przy samym końcu, bodajże Ryboraj, bardzo dobrze smaza :), pizzeria Kaprys, tyle, że nie brac nic z szynka bo to zwykła mielonka, i kompleks barów ORka ale to na granicy z Mielnem, dobre jedzenie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności