Skocz do zawartości
aki

Sarbinowo - proszę o porade ...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym się dowiedzieć co warto zobaczyć będąc w Sarbinowie. Chodzi mi o okolice itp. Wybieram się tam na urlop w sierpniu i nie chciałbym zmarnować żadnego dnia icon_smile.gif A może ktoś był w ośrodku SREBRNE TARASY ? Jeżeli tak to proszę też o opinię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aki, ja jestem akurat z Mielna. W Sarbinowie zbytnio dużo nie zobaczysz. Miejscowość typowo sezonowa. Dużo jest "klimatycznych" knajp, miejscowość raczej dla rodzin z dziećmi, cisza spokój (w porównaniu do Mielna). Dziś akurat tam byłem- Sarbinowo dopiero zaczyna żyć sezonem. Plaża wąska, ale czysta. Srebrne tarasy wiem gdzie to jest, z zewnątrz wygląda OK, z resztą nie wiem, jakbyś coś jeszcze chciał się dowiedzieć to pisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze się składa bo jadę z dwuletnim synem :) on także maniak VW :) A może poleciłbyś miejsca które warto zobaczyć ? może się nawet spotkamy :)

 

Jest jeszcze jedna rzecz która mnie przeraża. Chodzi o drogę nad morze. W maps.google proponuje mi jechać A4 na Berlin a później na Szczecin i do Sarbinowa, i chyba tak zrobię bo jak widzę drogi polskie to mnie odchodzi chęć jeżdżenia po nich :(

Edytowane przez aki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz podjechać do Gąsek i wejść na latarnię morską (50m) jeśli jest już oczywiście czynna :)

Do Tymienia, jeśli interesuje Cie energia odnawialna :D - Turbiny wiatrowe - którymi się opiekuje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziś akurat tam byłem

czesc Bartek,ja tez bylem przejazdem Gąski,Sarbinowo,Mielno i z powrotem ok 16

pozdrawiam

co warto zobaczyć będąc w Sarbinowie. Chodzi mi o okolice itp.
w Sarbinowie http://www.kuchniaubabcimaliny.pl/Restauracja,6_sarbinowo_nadmorska_108.html

 

mozesz tez podjechac do Dobrzycy do http://www.hortulus.com.pl/ obowiązkowo Kołobrzeg(molo,port,rejsy statkiem) i daj priv jak bedziesz to jakiegos grilla sie skołuje

Do Tymienia, jeśli interesuje Cie energia odnawialna - Turbiny wiatrowe - którymi się opiekuje :P

a ja akurat mieszkam naprzeciwko pierwszego wiatraka od Koszalina

jeśli jest już oczywiście czynna

czynna,czynna a Artur bedzie w sierpniu to na pewno bedzie czynna

Edytowane przez POLMOS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Latarnia w Gąskach czynna na 100%

 

Blisko Mielno nastawione też na turystów wiec dużo rozrywki, możesz zabrać juniora do wesołego miasteczka:P

 

Dalej z ciekawych miejsc to juz Kołobrzeg.

może się nawet spotkamy

Jasne, zawsze grilla forum passata można "zmontować", myślę że także POLMOS by dołączył;) i dopisał parę słów bo on też z tamtych okolic

 

dyras, a co tam ciekawego robisz przy tych wiatrakach:D? sory za OT

 

 

 

O POLMOS już dopisał:P

 

W maps.google proponuje mi jechać A4 na Berlin a później na Szczecin i do Sarbinowa, i chyba tak zrobię bo jak widzę drogi polskie to mnie odchodzi chęć jeżdżenia po nich

Też bym tak jechał przez Niemcy

Edytowane przez barthez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak droga ?

 

no ten gryll to niezły pomysł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i jak droga ?

droga jak droga,ja jezdze tak do 120km/h to mi nasze drogi nie przeszkadzaja,a jak ktos woli latac jak odrzutowiec to lepiej nadaja sie autobahny

najbardziej wkurzam sie we wrocku,jakos nie lubie przejazdu przez to miasto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie zastanawiaj się tylko śmigaj przez Niemcy.Trochę dalej ale jazda to czysta przyjemność...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego nie zastanawiaj się tylko śmigaj przez Niemcy.Trochę dalej ale jazda to czysta przyjemność...

 

i tak będzie :) piszcie co jeszcze można tam u was nad morzem zobaczyć, zwiedzić itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aki w jakim terminie wybierasz się do Sarbinowa?? Również wybieramy się w tamtą stronę prawdopodobnie 1 tydzien sierpnia....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i tak będzie :) piszcie co jeszcze można tam u was nad morzem zobaczyć, zwiedzić itp.

 

Niedaleko od Sarbinowa 70 km jest Połczyn Zdrój miasto uzdrowisko i mnóstwo jezior tzw. szwajcaria połczyńska trochę informacji:

 

http://rowery.onet.pl/1596,1624,130,trasy.html

http://rowery.onet.pl/1596,1624,130,0,1,1233722,trasy.html

http://www.polczynzdroj.pl/atrakcje-w-okolicy-378/

 

Stare Drawsko drugie w polsce najgłębsze jezioro

http://pl.wikipedia.org/wiki/Stare_Drawsko

tu jezioro

http://www.jeziorodrawsko.com/

Edytowane przez makss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

Ja polecam Mielno. Jestem tu od soboty i bardzo mi się podoba. Czysta plaża, dobrze strzeżona, dużo atrakcji dla dzieci i dorosłych, wesołe miasteczko. Jedyny problem to troszkę kapryśna pogoda, ale podobno od jutra ma być lepiej.

Co do trasy to polecam jedynkę Katowice-Gdańsk, w Świeciu zjazd na drogę nr 240, na Chojnice, Człuchów, Koszalin. Jechałam w sobotę i droga bez zarzutu, żadnych robót drogowych, czy korków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie czy w Sarbinowie można wypożyczyć rowery? czy są tam jakieś godne polecenia kawiarnie? moi znajomi byli tam i bardzo sobie chwalą, dokładnie to byli w domu wczasowym JAWOR. Jednego czego się boję to że pogoda będzie do bani :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jednego czego się boję to że pogoda będzie do bani

 

A to się w Polsce niestety dość często zdarza :( Trzeba myslec pozytywnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem cały czas dobrej myśli :) liczę także na to że spotkam jakiego forumowicza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem cały czas dobrej myśli :) liczę także na to że spotkam jakiego forumowicza :)

 

W promieniu do 70 km masz napewno 7 forumowiczów jdwóch masz w mielnie Barthez i Gresikk potem kawałek dalej jest Polmos a reszta w Świdwinie, Białogardzie, Karlinie i Połczynie także jak będziesz daj znać to zrobimy jakis mały spot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W promieniu do 70 km masz napewno 7 forumowiczów jdwóch masz w mielnie Barthez i Gresikkpotem kawałek dalej jest Polmos a reszta w Świdwinie, Białogardzie, Karlinie i Połczynie także jak będziesz daj znać to zrobimy jakis mały spot.

 

Chłopaki to dawać jakiś namiar na was na priv :) myślę że jak do jendego przedzwonię to reszta pójdzie już lawinowo :)

Edytowane przez aki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chłopaki to dawać jakiś namiar na was na priv :) myślę że jak do jendego przedzwonia to reszta pójdzie już lawinowo :)

 

Artur Mój namiar poszedł na PW. Resztę się jakoś zorganizuje;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności