Skocz do zawartości
kucz1886

Zmiany w egzaminach na Prawo Jazdy.

Rekomendowane odpowiedzi

Dokumenty wydawane kierowcom będą miały specjalny chip i ważność określoną standardowo na 15 lat w przypadku kategorii AM, A1, A2, A, B1, B, B+E oraz T. Kierowców kategorii C1, C1+E, C, C+E, D1, D1+E, D lub D+E nowe przepisy zmuszą do wymiany dokumentu co 5 lat, przy czym każdorazowo obowiązkowe będą badania psychologiczne.

 

Wymiana "plastiku" a nie ponowny egzamin...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wymiana "plastiku" a nie ponowny egzamin...
To samo pisałem kilka postów wyzej ale widzę że nie wszyscy czytaja cały watek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powieccie co oznacza 71 na samym dole gdzie sa kategorie ? bo w necie nie moge znalezc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

71 oznacza wtórnik prawa jazdy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzieki zielonysmok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym zielonym listkiem to wydaje mi się jak auto jest zarejestrowane na młodego kierowce to wtedy zielony listek. Bo np jak bratu będę chciał pożyczyć auto na dzień albo dwa to co zielony listek będzie musiał przykleić.

 

Niech się pajace za remonty dróg wezmą to wtedy będzie bezpiecznej a nie jakieś listki wymyślają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziś w radiu usłyszłem o nowym egzaminie na prawo jazdy, czy ktoś wie o co chodzi? doslyszalem jedynie za egzaminator może skrócić egzamin do 25 min jeżesli zdajacy wykonał wszytki manewry poprawie i o tym ze egzaminator ma obowiazek od teraz informować zdającego o ewentualnych błędach których się dopuścił. czy wiece cos wiecej ?

Kucz1886 w OT założyłem temat masz tu odpowiedzi na Twoje pytania.:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aa mi na egzaminie wjechali w tyl auta:D oczywiscie nie z mojej winy ale jechalem 20 min i kazali mi jescze raz powtarzac egzamin ale zdany za 1 razem zadnego bledu :)) i nie chwale sie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności