Skocz do zawartości
marek dobry

Gdzie (konkretnie)wpiąć syrenę alarmu?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam pytanie jak w temacie, gdzie mam wpiąć syrenę od alarmu? Teraz jej tam nie ma, ale zamierzam ją kupić.Sygnał przy zamykaniu przydał by się bo czasami autko zostaje otwarte. Za pomoc z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jakim alarmie piszesz ? Chodzi Ci o oryginalną "syrenę" klakson znajdującą się w bagażniku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.Mam pytanie jak w temacie, gdzie mam wpiąć syrenę od alarmu? Teraz jej tam nie ma, ale zamierzam ją kupić.Sygnał przy zamykaniu przydał by się bo czasami autko zostaje otwarte. Za pomoc z góry dzięki.

 

Jesteś pewien że jej nie ma ?? Ja jestem prawie pewien że jest, ale ten dźwięk trzeba uaktywnić, standardowo jest wyłączony - mowa oczywiście o alarmie fabrycznym, który zapewne posiadasz, chociaż możesz o tym nie wiedzieć ;)

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie trza uaktywnić ale jest to sygnał do bani proponuje ci ten klakson zastąpić syrenką alarmowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno jej nie ma. Sprawdzałem miejsce na błotniku tam gdzie powinna być. Mam kabelek więc wiem ,że jest załączony tylko co ma trąbić jak brak syreny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seryjny alarm podłączony jest pod klakson. A co do sygnalizacji to musisz sobie to ustawić Vagiem w module komfortu. Zapewne auto z Niemców a tam sygnalizowanie dźwiękiem jest zabronione. Było to już wałkowane na forum. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Seryjny alarm podłączony jest pod klakson. A co do sygnalizacji to musisz sobie to ustawić Vagiem w module komfortu. Zapewne auto z Niemców a tam sygnalizowanie dźwiękiem jest zabronione. Było to już wałkowane na forum. Pozdrawiam.

Ludzie,czytajcie to co jest napisane...!!!Przeciez kolega mowi ze ma aktywowany dzwiek tylko nie ma klaksonu w bagazniku.

Ja przedluzalem kable ori oczywiscie ukrywajac je dobrze i utrudniajac do nich dostep i ten "klakson" zastapilem zwykla syrenka,kupiana w sklepie.Oczywiscie umiescilem ja w innym miejscu niz klakson...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym jeszcze sprawdzil z lewej strony akumulatora bo czasem byly tam montowane. ja tak mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma też po lewej stronie akumulatora. Ja wszystko sprawdziłem. Mam orginalną syrenę tylko nie wiem gdzie ją wpiąć. Domyślam się ,że do modułu komfortu, ale pod które piny?A może się mylę? Proszę o konkretną odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konkretnie to uzyj opcji szukaj. bylo juz o tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby była odpowiedź, to bym nie pytał. Pytanie już było tylko odpowiedzi były takie jak twoja rosiek, czyli nie na temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam waćpanie!

Jezeli nie wiesz gdzie wpiąć syrene bo ktos wymontował to powinny zostac kabelki w miejscu gdzie powinna być. Jezeli ten ktos co wydarl syrene, wydarł takze kable to faktycznie ciezko wpisac w wyszukiwarke wyraz "alarm" i przeczytac kilka wątków ze zrozumieniem.

 

http://forum.vw-passat.pl/showpost.php?p=535605&postcount=75

 

I tak moim zdaniem jezeli tą syrene chcesz zamontowac w aucie z Twojego opisu to masz ja z lewej strony akumulatora pod przewodami idacymi do kabiny. bardzo ciezko zobaczyc, jeszcze trudniej wykrecic.

Wiec nie pitol ze nie bylo bo bylo, leniu :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki rosiek za pomoc........Już się nie spinaj. Lubie załatwiać sprawy konkretnie. Powodzonka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności