Skocz do zawartości
adams

Passatowy Menel game?!

Rekomendowane odpowiedzi

adams prosba jak uruchomic ten programik ktory zapodal nielat bo sciagnolem ustrojstwo ale ni w zab nie wiem co z czym sie je.Wiem tylko gdzie wkleic link menela a jak klikam start to lipa komunikat ze proxy brak i co z tym zrobic bo sie nie znam.Pomocy prosze.Kasy mi brak na szkolenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obok ścieżek do plików (m.in. log) klikasz na ikonkę folderu, i zaznaczasz lokalizację danego pliku. Musisz to zmienić bo default nie będzie hulać. I tak każdą linijkę gdzie jest adres. Powinno działać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki skcrack za instrukcje i pomoc.Programik dziala jak ta lala i kasa leci.Szkoda ze w rzeczywistym swiecie nie mozna tak zarabiac.Jeszcze raz dzieki i pozdrawiam meneli.Milego grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moglibyscie nie puszczac tym programikime datkow bez pytania ? Za dzisiaj jestem 1000 w plecy bo bylem bez mycia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moglibyscie nie puszczac tym programikime datkow bez pytania ? Za dzisiaj jestem 1000 w plecy bo bylem bez mycia.

 

czyżby byli nadgorliwi menele ;>

 

EDIT

 

Widzę że nie tylko Cię ktoś "uszczęśliwił"... Dlatego ja nie podawałem swojego linka w pierwszym temacie i nikt mi nie daje niechcianych datków. Edytujcie swoje posty z linkami, i piszcie do mnie to pokasuje wasze linki z pierwszego posta

Edytowane przez adams

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzę że nie tylko Cię ktoś "uszczęśliwił"... Dlatego ja nie podawałem swojego linka w pierwszym temacie i nikt mi nie daje niechcianych datków. Edytujcie swoje posty z linkami, i piszcie do mnie to pokasuje wasze linki z pierwszego posta

 

Lub wygenerujcie nowe... na zakładce "przegląd" można to zrobić :) (ja tak zrobiłem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej mam prośbę o datki na dziś i jutro rzućcie groszem. Nie mam dostepu do swojego kompa a menela suszy http://change.menelgame.pl/change_please/5373896/
Poszło z programu ;) na maxa ;)

 

Ja też zaraz wyjeżdżam, więc proszę o datki aż do czwartku ;)http://change.menelgame.pl/change_please/9986715/

Dziś całość przelewam na konto bandy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio skanowalem system i znalazlo troche trojanow i keylogerow "menelxxxxx"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i panowie, zbieramy kasę!

 

Zwolniło nam się jedno miejsce w bandzie, więc zapraszam nowych userów!

 

obecny majątek

magazyn broni stopień: 5/5 (+25% ATT)

siedziba bandy stopień: 5/5 (+25% DEF)

trening bandy: stopień: 0/5 (+0.0% szybkość)

konto bandy stopień: 0/8 (+0% zarząd majątku)

spójnia stopień: 0/1 (+Morale co 6 godzin)

cud gospodarczy stopień: 1/1 (Uwolnij "Cud gospodarczy")

 

userów którzy są dłuuugo nie aktywni będę wywalał z badny :)

 

Prosi się również meneli którzy wpłacili jak dotąd skromne datki do bandy o bardziej żywiołowe wsparcie :D

 

Przy okazji mogę podzielić się programem który znalazłem w necie, programik zbiera za nas puszki, gra w zdrapki, sprzedaje puszki i takie tam... u mnie działa :)http://w668.wrzuta.pl/plik/7eAMdYXIHhV/pga_115

 

niekiedy żeby ten program się uruchomił trzeba ściągnąć http://www.download3k.com/Install-NET-Framework.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam od siebie że atakując graczy którzy nie są w żadnej bandzie możemy wyrwać im więcej pieniędzy nież atakując graczy należących do jakiejś bandy.

 

 

a ten tego... zróbmy coś z menel_cych bo atakuje mnie non stop :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja naleze do bandy:

Wyborowa_VU

 

Może zawrzemy jakis sojusz ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dalej macie miejscówke wolną w bandzie ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnych jest więcej niż miejsc w bandzie, dlatego też stworzyłem drugą bandę w której będą osoby ze słabszym dorobkiem punktowym (passatowe menele - juniorzy). Moderatorem jest tam mecenasVW. Osoby będące w tej bandzie które będą szybko rozwijać swojego menela zostaną przeniesione do bandy numer jeden (passatowe menele). Osoby które są w bandzie numer jeden i mają mały dorobek punktowy będą przenoszone do bandy numer dwa!

 

 

nazwa bandy: passatowe menele juniorzy

hasło: d u p a (pisane razem :) )

Edytowane przez adams

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chmmm, nie mogę znaleźć passatowe menele - juniorzy (ze spacjami, bez spacji, bez myślnika, z dolnym podkreśleniem) a chętnie bym się dołączył :D

 

Bandę podstawową i owszem znalazłem. Hlep pliz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności