Skocz do zawartości
adams

Passatowy Menel game?!

Rekomendowane odpowiedzi

Niech ktoś się zlituje i wrzuci jakiś grosik do kubka

a prosze 1.47 ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a prosze 1.47 ;))

Dzięki.Dla Ciebie 1.67:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały poradnik, co zrobić by dostać więcej pieniędzy z datków?!

 

-kupujemy zwierzaka z jak największym ilorazem współczucia (czerwone serduszko) miasto -> sklep zoologiczny

-musimy być czyści!!! najlepiej 100% czystości! miasto -> pralnia -> myjnia

-im lepsze miejsce do żebrania tym lepiej. miasto -> wyżebrać

 

i teraz najważniejsze! rejestrujemy się na forum board.menelgame.pl i wchodzimy w dział datki http://board.menelgame.pl/forumdisplay.php?f=32 i tam wklejamy w kilku tematach swojego linka do datków. Ludzie nam w niego klikają, a w zamian my klikamy komuś. W taki oto sposób w kilkanaście minut można uzbierać 50 datków (max dziennie) Przez cały czas zbierania trzeba dbac o to by nsz menel był w 100% czysty! Nie da się miec menela 100% czystego przez cały dzień więc ustawianie linków w gg czy wrzucanie linka na forum passatowe przynosi mniejsze dochody

 

To na tyle pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wlaśnie sprzedałem puszki

1000 Puszki sprzedany za zł160,00 tylko mialem za maly kubek i w pi...du poooszło

Edytowane przez POLMOS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i teraz najważniejsze! rejestrujemy się na forum board.menelgame.pl i wchodzimy w dział datki http://board.menelgame.pl/forumdisplay.php?f=32 i tam wklejamy w kilku tematach swojego linka do datków.

 

Lepiej mieć dynamicznie przydzielane IP :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki hint, róbcie to co ja - co 2 godzinki wchodzicie w historię datków (Przeglad ..) i jedziecie od góry do dołu wszystkim co wam dali.

 

Przy 20 osobach w bandzie - jak kazdy kliknie 1.5 raza dziennie to nie potrzeba zadnego wklejania na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem zasugerować adamsowi żeby w pierwszy poście wkleił po koleii linki do kubków wszystkich forumowych meneli cobyśmy mogli dawać sobie szybko i sprawnie datki, szkolić się , pić troszeczkę też ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałem zasugerować adamsowi żeby w pierwszy poście wkleił po koleii linki do kubków wszystkich forumowych meneli cobyśmy mogli dawać sobie szybko i sprawnie datki, szkolić się , pić troszeczkę też
Ooo, popieram! :) Bo im więcej datków tym więcej kasy będzie dla bandy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i lista w pierwszym poście uaktualniona :)

Edytowane przez adams

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie nasza wspolna kase mozemy przeznaczyc tylko na te pozycje ktore sa w "majatku bandy" czyli potrzeba nam ponad 10 tys?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, mamy już ponad tysiaka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://change.menelgame.pl/change_please/2678180/

 

tak poza tym... mam fajny programik który z różnych proxy dobija datki... i działa...

 

a tak info aby więcej mieć datków proponuje mieć dobre mieszkanko, udać się na myjnię i dobrego zwierzaka... zwiększa datki...

 

tak, mamy już ponad tysiaka

 

dołożyłem 400 pln-ów

Edytowane przez nielat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osoby z zerowym dorobkiem punktowym zostały usunięte z bandy. Liczba członków w bandzie to max 30 osób, i nie ma sensu by ktoś kto nie gra blokował miejsce. Proszę też o zgłoszenie się osoby którym gra się nie podoba i nie będą w nią grały w przyszłości w celu usunięcia z bandy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
udać się na myjnię
myjcie się chłopcy i dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godziny :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności