Skocz do zawartości
Gość krzyku

Rcd 210 mp3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość krzyku

Witam, czy polecacie model RCD 210 MP3?

 

636922233.jpg

 

Obecnie mam RCD 300 i choć ludzie piszą o słabym dźwięku uważam że jest całkiem niezły przy 8 głośnikach. Jedyne czego mi brak to MP3.

 

Czy w RCD210 MP3 jest funkja taka jak w rcd300 w radiu że tuner sam sprawdza częstotliwość i podczas przeszukiwania pasma (przycisk ze strzałką lewo lub prawo) od razu stacje obok są opisane RDS 'em i nie dość że się nie czeka na znalezienie stacji to zanim się uruchomi przeszukiwanie widać jaka jest ta z boku?

 

Jak oceniacie przez RCD 210 MP3 obsługiwanie płyt z MP3? pokazuje nazwy katalogów, plików, tagi ID3, łatwo jest nawigować?

 

Czy nie ma kłopotu z podpięciem do Tourana z 2004r. - gdzies czytałem, że w passatach B6 jest kłopot z RNS510 i nawet radio wyłączone ciągle pobiera prąd i przez 2 noce potrafi zjeść akumulator? Ten egzemplarz pochodzi z golfa V z zeszłego roku.

 

Jaka jest jakość dźwięku w porównaniu z rcd 300 grundiga, rcd210 to ponoć panasonic?

 

Sądzę że to radyjko mi spokojnie wystarczy, w mieście słucham radia, trasy które robie są nie dłuższe jak 2 godziny więc 1 płytka MP3 spokojnie wytarczy, a poza tym w szufladę mogę wkładać CB, które chowam jak auto stoi pod blokiem.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RCD 210 obsługuje tylko 2 pary głośników (przód).

Do Tourana będzie pasować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość krzyku

rozumiem, że obsłuży 4 kanały?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale tylko 2 kanały :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość krzyku

jesteś tego pewien? wygląda na to, że ma 4 kanały

 

984dec9565c46e09.jpg

 

6645fc219e4f47cf.jpg

 

gdzieś wyczytałem, że brak fadera to kwestia ustawienia radia przez kompa CANem i włączenia/wyłączenia opcji fadera

Edytowane przez krzyku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość CityMatic
jesteś tego pewien? wygląda na to, że ma 4 kanały

 

 

RCD 210

 

To system radiowy z jednobarwnym wyświetlaczem. Umożliwia odbiór zakresów FM, AM, TP, RDS i zapamiętanie 24 stacji. Sześć najczęściej używanych, wybieranych przyciskami, wyświetlana jest na wyświetlaczu. System radiowy RCD 210 jest przygotowany do odtwarzania płyt CD i odczytu plików MP3. Umożliwia podłączenie dwóch lub czterech głośników o mocy do 20 W. Estetyczny wygląd oraz duże, funkcjonalne przyciski sterowania.

 

To tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej a moze w tej cenie bys kupił RCD 310 bo w podobnej cenie lecą na allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DaVeD

Witam

 

Mam passata b6 z 2006r a w nim radio premium 7

 

premium7-n.jpg

 

Brakuje mi w nim obsługi mp3 i w związku z tym chciałbym je zamienić na inne fabryczne. Myślałem o RCD 210.

 

Czy będzie ono pasować bez przeróbek?

Czy nię ma z nim takich problemów jak z RCD 310 tj. rozładowywanie akumulatora i potrzeba zmiany gatewaya?

Czy będzie działać zmiana jasności podświetlania i regulacja głośności w zależności od prędkości?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności