Skocz do zawartości
ekurek

Zbieram info na temat VW Caddy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio się zastanawiałem nad VW Caddy tym z roczników ok 2004 i zbieram informację na temat: gamy silników czyli który Waszym zdaniem najlepszy i dlaczego - jakie były rodzaje montowane , na temat wyposażenia, zawieszenia itp no i ogólnie info jak tym się jęździ mile widziane każde info.

 

dzięki z góry i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko tyle, że 1.9 SDI pali tyle, że na wlewie paliwka można hodować pająki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiem tylko tyle, że 1.9 SDI pali tyle, że na wlewie paliwka można hodować pająki

 

a jezdzi tak szybko, ze te pajaki moga rownie spokojnie mieszkac na tarczach hamulcowych!!! :D

 

ogolnie fajne autko- brat ma uturbionego diesel'a- chyba 108 rumakow. daje rade nawet zaladowany. polecana klima i elektryczna szyby. fajny patent to klapka nad tylnymi drzwiami- mozna wypuscic przez nia dlugie przedmioty. nowe caddy z polo to ma niewiele wspolnego. :)

Edytowane przez tomekCZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jezdzi tak szybko, ze te pajaki moga rownie spokojnie mieszkac na tarczach hamulcowych!!!

Też tak myślałem zanim się nie przejechałem - inna sprawa, że jechałem załadowany, ale leciutkimi gratami, więc "dalej" nie wiem co się dzieje ;)

Inny bardzo fajny patent to stalowa krata oddzielająca przestrzeń ładunkową od przestrzeni pasażerskiej. Jak składasz tylną kanapą to jednym ruchem ręki (aczkolwiek wymagającym siły) "przekładasz" kratę tuż za przednie fotele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności