Skocz do zawartości
ironderek

Niezawodne autko-jakie?

Rekomendowane odpowiedzi

O automacie tak sobie pomyslalem ze to moze wygoda jesli sie duzo jezdzi, tylko ze te koszty naprawy lub wymiany zawsze mnie przerazaly w automatach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O automacie tak sobie pomyslalem ze to moze wygoda jesli sie duzo jezdzi, tylko ze te koszty naprawy lub wymiany zawsze mnie przerazaly w automatach.
Ja bym brał manuala. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chcesz niezawodne i bezawaryjne autko?

kup Pan hyundaia sprawdzone i moge zagwarantować.

Masz do wyboru Tucsona (mały suv pokroju toyoty rav4, silniki do wyboru do koloru masz diesla, masz benzyne taki w sam raz a i wyposazenie i cena bajka), masz Sonate (stonowana limuzyna, nie ekstrawagancka, ale komfortowa, duza ilość miejsca i do tego tez ma fajne silniczki), mozesz tez pomyslec np. o i30 kombi, świetne autko naprawde polecam

Normalnie kosmo powinienes za tego posta bana zarobic :rotfl:

Kolega mi tu jeszcze podpowiada ze niezawodne autko to moto-nogi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisał pawelfre

Może Mazda 6?

 

Silnik diesla ma z Forda

A od kiedy to?? Jakas nowosc pewnie i nikt jeszcze jego nawet nie ma.

Ten silnik jest mazdy i rozni sie od fordowskiego. Poczytaj troche w necie.

Sprzeglo wytrzymuje ponizej 200tyskm srednio 150tyskm) i do 2005 cierpi na wade fabryczna "smok olejowy" - wymagana kontrola przy kazdej wymianie oleju - jesli dobry olej i czesto kontrola to nic sie nie dzieje.

Czasami pada jakis zawor w ukladzie paliwowym czy tam pompie (wada fabryczna). Naprawiany w ramach gwarancji. Jak juz sie skonczy to koszt ok 600zl.

Edytowane przez Jericho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności