Skocz do zawartości
Gość mm0101

RCD 510 - wyjmowanie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mm0101

jak wyjąć to radio - chce zainstalować system głośnomówiący do telefonu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw musisz zdjac plastiki, zacznji od plastiku na ktorym masz przycisk na swiatla awaryjne, radio pewnie jest przykrecone tylko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy zdjac ta ramke wokol i wsjo nic nei ruszaj z plastikiem od awaryjnych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radio jest przykrecone na 4 sruby a jak zdejmiesz ramke od radio calkowicie ( mam na mysli odepiniesz przewody od tej lampki ostrzegajacej o wylaczonym airbagu pasazera ) to nie wlaczaj zaplonu bo wyskoczy blad poduszki i trzeba bedzie kasowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mm0101

mam jeszcze jedno pytanie - tą ramkę to się wyciąga podważając, czy trzeba jakiś zatrzask od spodu "wdusić" np, jakimś śrubokrętem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ona jest na zatrzaskach ( chyba 4 ) podwazaj delikatnie srubokretem albo czyms plaskim i wyskoczy. Jak wyjdzie z jednej strony to reszta pojdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mm0101

no poradziłem sobie z demontażem tej ramki, CK600 na kablach chodzi, ale nie wiem gdzie znaleźć kabel co daje zasilanie jak sie stacyjkę przekręci, - chciałem do gniazdka zapalniczki, ale za diabla nie mogę sie dostać do kabla co zasilanie daje zapalniczce - może ktoś poradzi gdzie łatwiej to zasilanie złapać jak stacyjka włączona??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prawej stronie (od pasażera ) masz małą skrzynkę z bezpiecznikami , jest tam plus na stałe i po stacyjce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz też podpiąć się pod zasilanie Climatronica...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panów dzis montowałem zestaw samochodzowy CK-15W Nokia i tylko w Skodzie Octavii II 2007 r te na Can busach. jezeli chcesz coś podłaczac to mozesz wykorzystac radyjko. Kable beda te same pewnie. Biało czrwone grube staly + a zasilnie po stacyjce IGNIS mozesz realizwac z wykorzystaniem kabla U+ zasilajacego zmieniarke. Odpala sie tylko przy wlaczonym radiu. Albo z palca albo przez stacyjke. Wyciszenie bedziesz mial oznaczone Mute jest to wolna kostaka od HF orginal VW jak chesz pomocy to na GG 5448091 10-18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności