Skocz do zawartości
killerVWB5FL

NAVIHEAVEN TUNER TV DVD a navi MFD

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem ze to tania chinszczyzna:) Ale zastanawia mnie jedno!Mam navigacje MFD jak podłacze do niej taki tuner to po pierwsze nie bedze straty jakosci dzwienku poziewaz bedzie wszystko podłączone przez navi czy mam racje??bede mia TV bo ma wbudowany??

http://allegro.pl/item643037639_sklep_dvd_tuner_tv_sterowanie_z_ukrycia_aux_i_pod.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli podlaczysz pod MFD (navet przez adapter video) to dzwiek bedzie odtwarzany w glosnikach samochodu z jakoscia jaka wysyla go ten DVD/TV tuner gdyz podlaczysz go pod wejscie AUX MFD (podsumowujac: nie bedzie straty jakosci)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sobie podciagnac temat... :)

 

http://www.allegro.pl/item987777948_sklep_dvd_tuner_tv_sterowanie_z_ukrycia_aux_i_pod.html

 

Czy ktos to moze ma podlaczone pod MFD. Jakies wrazenia z uzytkowania?

 

A moze ktos zna jakies alternatywne inne/lepsze rozwiazanie? :)

Edytowane przez Czakens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam radio tej firmy, sprawuje się zaskakująco dobrze. Dźwięk czysty, po podłączeniu tuby ładnie "masuje plecy".

Mam tylko jedno foto akurat jak chodzi navi.

Zdj?cie002.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc czy jak zakupie to dvd to potrzebuje jeszcze jakiegos adaptera do podlaczenia mam fabryczna navi mfd chce odtwazac mp3 w szczegulnosci nie chodzi mi o kamerke cofania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czesc czy jak zakupie to dvd to potrzebuje jeszcze jakiegos adaptera do podlaczenia mam fabryczna navi mfd chce odtwazac mp3 w szczegulnosci nie chodzi mi o kamerke cofania

 

tak potrzebujesz adapter gdyz DVD ma wyjscie video ''composit'' a navi MFD ma wejscie video ''RGB''

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze wiesz jaki adapter bede potrzebowal ? mi chodzi tylko o to aby mp3 odtwarzac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mi chodzi tylko o to aby mp3 odtwarzac

 

jesli chcesz tylko audio to wystarczy zwykly kabelek do wejscia AUX dla MFD

 

http://forum.vw-passat.pl/showpost.php?p=791315&postcount=10

 

oczywiscie na MFD nie bedziesz mial wtedy zadnego obrazu z DVD/TV wiec wybor utworow bedzie uciazliwy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok a jaka jest cena tego okablowania , a jak bede chcial ogladac dvd to co musze kupic i za jakie pieniadze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje poszukac na allegro:

http://www.allegro.pl/listing/search.php?sg=0&string=adapter+mfd

 

Była też jakas strona internetowa skelpu, gdzie taki adapter kosztował coś koło 20 zł.

Poszperaj na forum.

 

Pozdrawiam.

Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok a jaka jest cena tego okablowania , a jak bede chcial ogladac dvd to co musze kupic i za jakie pieniadze

 

w linku z postu 10 masz zdjecia, nazwy i link do sklepu - prosciej wytlumaczyc sie nie da...

odpowiedzi na pozostale pytania tez znajdziesz na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności