Skocz do zawartości
Mariushg

Brak możliwości wejścia na "odradzam"

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zastanawia mnie, dlaczego nie mam możliwości przeglądania działu "odradzam"? Oczywiście poza komunikatem, że "To access this forum your post count must be 10 or greater." Szukałem jakiegoś wytłumaczenia w regulaminie, FAQu i albo nie potrafię znaleźć, albo nie ma. Bedę wdzięczny za info.

Pozdrawiam

Mariushg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A angielski to Ty znasz :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

angielski znam na tyle, by to zrozumieć

pytanie brzmi, "why?"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dział odradzam jest ogniskiem niepotrzebnych kontrowersji i wycieczek osobistych, w których ludzie obrzucają się błotem. Powstał projekt ograniczenia dostępu do tego działu dla osób niezarejestrowanych i nie posiadających odpowiedniego "doświadczenia" na forum (wyrażanego przez ilość postów). Administratorzy testują aktualnie różne modele dostępu do działu -> w ciągu kilku dni będzie to już porządnie skonfigurowane i obwarowane odpowiednimi wpisami w regulaminie forum.

 

Za wszelkie niedogodności serdecznie przepraszamy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
angielski znam na tyle, by to zrozumieć

no chyba nie za bardzo z tego co widzę

 

pytanie brzmi, "why?"

To access this forum your post count must be 10 or greater

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Major - pytanie jest, dlaczego jest to obwarowanie. Zresztą, Marecek już to wyjaśnił - częściowo. Bo jednak mam uwagę - wydaje się, że wystarczyłoby ograniczyć w jakis sposób mozliwość pisania postów, pozostawiając możliwość przeglądania. Na moim przykładzie - poszukiwałem warsztatu, ktoś polecał, inny odradzał z własnego doświadczenia - przypadek podobno opisany właśnie w tym dziale. Tylko że ja mogłem sobie poczytać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo jednak mam uwagę - wydaje się, że wystarczyłoby ograniczyć w jakis sposób mozliwość pisania postów,

 

Powstał projekt ograniczenia dostępu do tego działu dla osób niezarejestrowanych i nie posiadających odpowiedniego "doświadczenia" na forum (wyrażanego przez ilość postów). Administratorzy testują aktualnie różne modele dostępu do działu -> w ciągu kilku dni będzie to już porządnie skonfigurowane i obwarowane odpowiednimi wpisami w regulaminie forum

 

kooonieecc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności