Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Sprzedałem swoją b3i nabyłem b4 1,9tdi od miesiąca

Mam taki problem że przy nap wyprzedzaniu zmianie pasa czy też w zakrecie kołysze przodem prawo lewo

Amory wydają się sprawne brak wyciekow po naciśnieciu na auto wolno wracają nie kołysze

Dodam że wspomaganie w niekturych miejscach chodzi ciężko przycina sie kręcąc w prawo lub lewo może to jest przyczyną?

Proszę o rady bo jazda z taka usterka jest raczej niebezpieczna

Korzystałem z szukajki ale jednoznacznego rozwiązania ni znalazłem.:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Stanęło łożysko amortyzatora - może dlatego ciężko jest kręcić i się przycina (mam to właśnie w 1Z do zrobienia)

2. Do wymiany któryś z drążków kierowniczych - dlatego lata przy zmianie pasa (też to aktualnie mam do zrobienia)

3. Końcówki drążków też warto sprawdzić.

 

A żeby mieć pewność co jest do wymiany i nie podchodzić do sprawy kilka razy, warto jest pojechać na stację diagnostyczną. Tam za ok 20-30zł sprawdzą Ci co boli Twoje auto, oczywiście bez konieczności naprawy u nich ;)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak ci napisal kolega. jedź na stacje diagnostyczna i sprawdź zawieszenie i będziesz miał po sprawie dowiesz się wszystkiego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie w zakręt musisz wchodzić szybciej niż sam zakręt a więc kolego wymień najlepiej wszystkie gumy tylnej belki a problem zniknie jak za dotknięciem różdżki.Mozolna robota ale opłacalna i kup dobrej jakości te gumy ( tuleje metalowo gumowe )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

Okazalo sie że zbyt niskie ciśnienie w tylnych oponach powodowało bujanie

Dzięki za rady

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności