Skocz do zawartości
Marcin_zgr

Schemat do alarmu DOG 10RF-V/un

Rekomendowane odpowiedzi

Mam w pasku Alarm Super-dog 10RF-V/UN Poszukuje do niego instrukcji obsługi opisu przerobienia go czy też przekodowania.

Chodzi mi o to również ze chciałbym sie dowiedzieć co on odcina i gdzie się znajduje bo jak narazie jeszcze do tego niedoszedłem.

Prawdopodobnie odcina pompe paliwa gdyż po włączeniu alarmu i przekreceniu kluczyka niesłychac jak pompa podaje paliwo.

Posiada również antynapad czyli po otawrciu drzwi mamy określony czas na wciśniecie ukrytego przycisku jesli nie wcisniemy auto po pewnym czasie zaczyna wyć

 

Chciałbym przedewszystkim zmienić długość tego czasu po którym trzeba ten przycisk wcisnąć

I wogóle jakie ma możliwosci jeszcze go ulepszenia bądz dodania czujników

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj maila to podeślę Ci w wolnej chwili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i poszło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis znalazłem wreszcie gdzie ten alarm jest schowany. Widac ze zakładał do "ALA FACHOWIEC" kable sztukowane oizolowane jakby rolka tasmy miała mu starczyc na 100 aut

 

Ogólnie chyba zle jest troche podlączony nie wiem czy dobrze jest podlączony plus po stacyjce bynajmniej jest wpiety w kostke ktora znajduje w środku na nadkolu. pare innych pinów nie jest podłączonych

 

Posiada on zabezpieczenie które nazywa sie antynapadem czy jakos tak po każdorazowym otwarciu drzwi trzeba wcisnać prezycisk autoryzacji, chciałem sie go pozbyc i troche pokombinowałem:

- pierw odłaczyłem przycisk ( nic nie dało)

- zwarłem te dwa kabelki od przycisku tez nic nie dało

- pare razy wyjołem wtyczki w celu sprawdzenia jak sa kolory podlaczone

 

Widząc ze nic tam nie zrobie zlozyłem wszystko do kupy I ku mojemu zdziwieniu przycisk ten przestał działać:

-Nieświeci dioda po przekreceniu kluczyka ( zawsze sie swieciła było trzeba wcisnac przycisk lampka gasła alarm sie nie właczał)

- niedziała juz antynapad( tzn po otwarciu drzwi i zamknieciu nie mryga juz dioda i nie trzeba wciskac przycisku)

 

Co mogło sie z nim stac spaliło sie cos rozkodował sie ten alarm ze funkcja przestała działać????

1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności