Skocz do zawartości
Gość hveti

Centralny zamek - uszkodzenia, problemy, dziwne działanie.

Rekomendowane odpowiedzi

zakup kabelek za 40zł i masz skaner

 

Na Allegro jest tego pełno jaki model polecasz? Wiadomo trzeba coś takiego zakupić bo z tą marką się nie rozstanę.:provw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo z tą marką się nie rozstanę

 

A co w niej wyjątkowego, że chcesz się żenić? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

No to czeka mnie nowy zakup.

 

A co w niej wyjątkowego, że chcesz się żenić?

 

heh, a tak jakoś się przyzwyczaiłem, ale żenić się nie będę. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie szukam mechanizmu zamka tylnej klapy do paska 97 sedam

 

---------- Post added at 21:59 ---------- Previous post was at 21:59 ----------

 

problem jest taki ze nigdzie nie moge znalesc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie szukam mechanizmu zamka tylnej klapy do paska 97 sedam

 

---------- Post added at 21:59 ---------- Previous post was at 21:59 ----------

 

problem jest taki ze nigdzie nie moge znalesc

to zrób temat w dziale KUPIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie szukam mechanizmu zamka tylnej klapy do paska 97 sedam

 

---------- Post added at 21:59 ---------- Previous post was at 21:59 ----------

 

problem jest taki ze nigdzie nie moge znalesc

 

http://allegro.pl/listing.php/search?string=passat+b5+zamek+baga%C5%BCnika&category=0&sg=0&order=d&change_view=1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

markom13, nie denerwuj się. Piszę to dlatego, że wchodzę już w czwarty temat w którym jest napisane to samo. Niektórym ludziom po prostu nie chce się szukać. Jak jest temat prawych tylnych drzwi, to zamiast sprawdzić odpowiedzi, napiszą, że oni mają to samo tylko z lewymi. Itp. Łatwiej jest opisać swój problem zamiast poszukać. I momentami zaczyna to wyglądać jakby ludzie zaczęli się chwalić swoimi problemami :) a identyczny problem jest 10 postów wyżej, tylko nie chciało się czytać. Więc nie denerwuj się, bo szkoda zdrowia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mogła woda dostać się do kabiny i podtopić moduł

 

W kabinie i w miejscu gdzie bezpieczniki również, suchutko sprawdziłem. Spadła mi linka z klamki zewnętrznej na razie nie mam jak ją założyć, czy może dlatego centralny nie zamyka?

Jak zresetuję przez odpięcie klemy + na AKU to zamknie ale już nie otwiera, lampka na drzwiach nie świeci, gdy włączę światła nie daje sygnału. :dolamam

Edytowane przez shred23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co ztym moim kablem niebieskim od MK jest jakby urwany ale nigdzie nie ma drugiego niebieskiego ten kabel konczy się okolo 20 za MK z tej wiązce czy to jest antena od pilota ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy a powiedzcie mi czy blacha stalowa drzwi na których jest prowadnica szyby, zamek drzwi itp będzie taka sama do wersji b5 kombi przed liftem i po lifcie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koledzy a powiedzcie mi czy blacha stalowa drzwi na których jest prowadnica szyby, zamek drzwi itp będzie taka sama do wersji b5 kombi przed liftem i po lifcie ?

 

Raczej konstruktywnie się nie różnią.

 

W kabinie i w miejscu gdzie bezpieczniki również, suchutko sprawdziłem. Spadła mi linka z klamki zewnętrznej na razie nie mam jak ją założyć, czy może dlatego centralny nie zamyka???

dlm_12_skin.jpg

30390937.jpg

Edytowane przez shred23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi mianowicie o tył a co do zdjęcia to ja osobiscie różnicy sam nie widzę. Myślałem, że któś robił taką przekładkę i będzie w stanie powiedzieć czy wszystko się zgrywa odpowiednio czy są jakieś przesunięcia, np otworów, średnice itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chodziło mi mianowicie o tył a co do zdjęcia to ja osobiscie różnicy sam nie widzę. Myślałem, że któś robił taką przekładkę i będzie w stanie powiedzieć czy wszystko się zgrywa odpowiednio czy są jakieś przesunięcia, np otworów, średnice itp
[attach]49604[/attach]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co ztym moim kablem niebieskim od MK jest jakby urwany ale nigdzie nie ma drugiego niebieskiego ten kabel konczy się okolo 20 za MK z tej wiązce czy to jest antena od pilota ??

Dopiero w piątek będę ponownie dostawał się do mojego modułu więc będę w stanie Ci pomóc. Póki co passata mam u mechanika na wymianie zawieszenia.A z pamięci nie podam:) no chyba że CI pomoże schemacik (jak tak to daj maila):P Wersja taka jak w opisie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a napiszcie mi jeszcze proszę czy aby wypiąć kostkę z kablami idącymi do silnika drzwi, zamka itp (która siedzi w słupku), muszę rozbierać wewnętrzną część słupka czy można to rozpiąć przez harmonijkę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem o co pytasz. Rozpinasz kostkę, odcinasz opaski i wyciągasz.

 

---------- Post added at 14:40 ---------- Previous post was at 14:36 ----------

 

A tak w ogóle to opowiem jeszcze jedną historie. U mojego znajomego nie działał centralny na drzwiach pasażera. Standardowo pomyślałem o module lub zimnych lutach. MK był okej więc rozbieramy drzwi. Rozebrałem drzwi, powyjmowałem kostki, i gdy juz miałem wykręcać zamek, gdy przez przypadek spojrzałem na kostkę. Z 4 pinów 3 były tak wygięte że prawie połamane. Po wyprostowaniu zamek hula jak szalony. Warto wiec też zwrócić na to uwage, bo nigdy nie wiecie co wcześniej było robione z Waszym autem ::)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POMOCY!! Szwankuje mi centralny zamek obu tylnych drzwi. Na przemian, prawy albo lewy bolec się nie chowa (i nie wyciąga się) przy zamykaniu/otwieraniu. Wcześniej się prawe przednie drzwi nie otwierały, ale jakoś je otworzyli w serwisie, teraz doszła nowa usterka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności