Skocz do zawartości
jumbol69

"Rozmowy w Tłoku" o wszystkim bez pytań technicznych.

Rekomendowane odpowiedzi

pany...prośba

jest ktoś w stanie obmacać osobiście?

http://otomoto.pl/volkswagen-passat-...C24723983.html

Mam troszku daleko do Aleksandrowa, Alex ma bliżej, ale nie wiem, czy w Polsce jest aktualnie...

Jakbym się kierował w tamtą stronę to podjadę, u mnie zwykle dość niespodziewanie wypada pojechanie w różne miejsca, więc niewykluczone, że będę jechał w tamte rejony.

Na pierwszy rzut oka to nie działa tylna wycieraczka, ale to raczej dość częste...

No i wydaje mi się, że jest dość, drogi, bo do tego jeszcze dochodzi zarejestrowanie go w Polsce, ale z drugiej strony wygląda nawet ładnie, więc może jest warty swojej ceny.

Dam znać, jakbym miał tam jechać.

 

---------- Dodano o 20:59 ---------- Poprzednia wiadomość o 20:58 ----------

 

Wcale nie narzekam, a jeszcze mi za to płacą

szkoda, że stoisz żoneczko tyłem do tv :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie narzekam, a jeszcze mi za to płacą
szkoda, że stoisz żoneczko tyłem do tv

Widzę małżeństwo Wam służy fiu fiu ciekawe co przyniesie kolejny dzień :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzę małżeństwo Wam służy fiu fiu ciekawe co przyniesie kolejny dzień

 

nie nie, no jest fajnie, nie to, że za karę stoi tyłem tylko akurat recepcja jest odwrócona tyłem bo tv, ale widziałem, że w wolnych chwilach zagląda :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam troszku daleko do Aleksandrowa, Alex ma bliżej

 

Gdzie Aleksandrów a gdzie Alex ;) Alex mieszka w okolicach Poddębic a Aleksandrów to Łódź. Motasz sie Piter :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziadku, pisałem, że Alex mieszka bliżej Aleksandrowa niż ja i myślę, że jednak się nie pomyliłem :D

 

a w ogóle to pierwszy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pytanie zlotowe. Da radę w piątek ze Strykowa do Piotrkowa jakoś szybko przelecieć, czy trzeba jechać przez Łódź. Chodzi o dojazd na zlot, a że katowicka (8) remontowana, to myślę że szybciej i bezpieczniej będzie A2 do Strykowa z Warszawy, tylko pytanie co potem. Chyba że już zakończyli remontować 8, ale z tego co pamiętam to przed Radziejowicami ciągle wykopki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 dalej remontowana, chociaż jedzie się tam normalnie 80-90km/h (choć to też zależy w jakich godzinach.)

Przez Stryków musisz wjechać do Łodzi i pojechać Strykowską przez Łódź, ale przez nową A2 może rzeczywiście będzie szybciej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nutte ja bym jechał 8, ale jak chcesz koniecznie A2, to bym pojechał do następnego zjazdu za Strykowem. Potem w Zgierzu na Pabianice przez Aleksandrów i Konstantynów i z Pabianic do Bełchatowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Strykowie będę w niecałą godzinę, a niecałą godzinę to jadąc 8 będę gdzieś przed mszczonowem. Startuję z północnego centrum Warszawy, bliżej mi na A2, niż przeciskać się do Janek do 8. Dzięki za info pomyślę nad tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Potem w Zgierzu na Pabianice przez Aleksandrów i Konstantynów i z Pabianic do Bełchatowa.

 

Ja dokładnie tak jeżdżę do Bełchatowa ;)

 

---------- Dodano o 10:50 ---------- Poprzednia wiadomość o 10:37 ----------

 

Zjeżdżasz na węźle "Emilia"

 

 

Dziadku, pisałem, że Alex mieszka bliżej Aleksandrowa niż ja i myślę,

 

Z Nowosolnej masz dalej ? Aż nie chce mi się wierzyć.

 

---------- Dodano o 10:53 ---------- Poprzednia wiadomość o 10:50 ----------

 

Dooooobra, sprawdziłem na mapie :D

Ty masz 26 km a Alex 36 km :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ty masz 26 km a Alex 36 km

 

Piter busted xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nutiie ja polecam jeszcze jedną drogę (jak nie lecisz w więcej niż 10 aut).

A2->Stryków->(10min)Brzeziny->(5 min)Andrespol->(10 min)Rzgów i w Rzgowie wjeżdżasz na krajową 1 do Katowic (jakieś 10-15 min)(potem przechodzi w A1) i stamtąd już zjazd na Bełchatów/Wawrzkowizna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedyś jechałem przez Brzeziny od Strykowa do "8". Pamiętam, że drogę tę naprawiali, był ładny asfalt, a momentami koszmarny. Zmieniło się tam coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to Piter z nowosolnej?

 

Prawie sąsiadami jesteśmy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zmieniło się tam coś?

Tak, droga już po całkowitym remoncie i wygląda jak mała A2. Ale ta główna po której śmigają TIRy a nie boczna.

Na CB Ci powiedzą ale znaki ze Strykowa prowadzą tą nową drogą więc bez obaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, pytanie zlotowe. Da radę w piątek ze Strykowa do Piotrkowa jakoś szybko przelecieć, czy trzeba jechać przez Łódź. Chodzi o dojazd na zlot, a że katowicka (8) remontowana, to myślę że szybciej i bezpieczniej będzie A2 do Strykowa z Warszawy, tylko pytanie co potem. Chyba że już zakończyli remontować 8, ale z tego co pamiętam to przed Radziejowicami ciągle wykopki.
Zjeżdżasz na węźle "Emilia"

Jest jeden wcześniej zjazd na trasie 702 (zgierz-piątek) nie musi do Emili kółka robić (nadkłądać km).

dafota.2.br61340139928j.JPG.smbez tytułu.JPG&th=2729

 

Z A2 wlot na 702 (trasa Piątek-Zgierz). Z tej trasy na trasę nr1 (miasto Zgierz, skręt w lewo na Łódź). Kilka skrzyżowań, w prawo znak na Konstantynów Łódzki, potem rondo i trzeci wyjazd. Do samego końca drogi, wszystko z pierwszeństwem (wszystkie skrzyżowania na wprost, dojazd do miejscowości Konstantynów do drogi 71 i w lewo), dojazd do centrum Konstantynowa Ł. Tą drogą cały czas prosto z pierwszeństwem do samego końca przez wszystkie skrzyżowania. Dojazd do głównej ul. w Pabianicach (Zamkowa) na końcu w lewo w tą główną ul. i do krzyżówki ze znakiem Bełchatów (droga 485). I dalej do Bełchatowa prosto. Ale już w Bełku to już miejscowych trzeba pytać bo tamtych rejonów nie znam.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Zyndram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha dzięki za taki szczegółowy opis :D Mi wystarczy zerknąć na google maps raz i już wiem jak jechać ;) Aleją Włókniarzy mówisz, obok pocztowego WERu, nie zakorkuję się tam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zyndram, miło widzieć po takiej przerwie.

 

P.S. Pierwszy.

 

---------- Dodano o 09:06 ---------- Poprzednia wiadomość o 09:04 ----------

 

Nutiie a jedziesz w piątek czy sobotę? i o której godzinie?

Pytam bo ja z okolic Brzezin jestem i jadę piątek na 15:30 już na miejscu więc jak co to możemy polecieć razem razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka- Drugi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności