Skocz do zawartości
Gość kuba myc

na 3 od 2 do 3 tyś.obr. coś się na ułamek sekundy przycina

Rekomendowane odpowiedzi

No to jak nic nie pokazało, to tak, jak wcześniej pisalismy - filtr paliwa, świece, przewody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmieniony filtr i nic swiece zmienie w poniedzialek i sie podziele nowinami dzisiaj nie mialem jajk kupic swiec. Swoije wyjalem i ogladalem to nie wygladaja na trafione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świeca moze byc w środku pęknieta i w zależnosci od drgań oraz temperatury - styka badź nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Świeca moze byc w środku pęknieta i w zależnosci od drgań oraz temperatury - styka badź nie.

danek ma racje ja trzymajac 4 w rece musialem sie dobrze przygladac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mnie spotkało to samo...Świeczki wymienione,kable też,cewka też wymieniona...Dodam że przepustnicy nie sprawdzałem-jak narazie za zimno :lol Jakieś sugestie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i mnie spotkało to samo...Świeczki wymienione,kable też,cewka też wymieniona...Dodam że przepustnicy nie sprawdzałem-jak narazie za zimno :lol Jakieś sugestie?
ej sasiad chyba zartujesz ? cos pisali wczesniej ze jak vag nic nie pokazuje to ci jeszcze zostal filter paliwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ej sasiad chyba zartujesz ? cos pisali wczesniej ze jak vag nic nie pokazuje to ci jeszcze zostal filter paliwa

 

Podziałam i dam znać,jak narazie nie mam czasu a autko potrzebuję codziennie...Tragedii niema,jeździć się da :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podziałam i dam znać,jak narazie nie mam czasu a autko potrzebuję codziennie...Tragedii niema,jeździć się da :lol
szkoda ze mnie tam nie ma :) juz bysmy podzialali heheh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze mnie tam nie ma :) juz bysmy podzialali heheh

 

Jak narazie cierpię na chroniczny brak czasu...Jak będziesz to wpadaj na kawę ;) to pogadamy i podziałamy.

Koniec OT ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swiece zmienione filtr rowniez nadal zero poprawy a nawet wydaje mi sie ze zaczynam taki stan czasami odczuwac rowniez na innych biegach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mi do głowy przychodzą jeszcze przewody i cewki. Dobrze by było, żebyś miał skąd wziąć inne i podmienić na próbę, bo od razu nowe kupować to bez sensu, bo to jeszcze może nie być TO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro jade na warsztat niech diagnozuja i wtedy sie zobaczy co dalej. Po wizycie w warsztacie napisze co bylo przyczyna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwna sprawa ale nagle samo jakby sie naprawilo przestalo dlawic autko i jest ok nagle bez zadnych wiekszych moich ingerencji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam pewien problem z moim paskiem 1.9 110 KM 97r. A problem jest taki ze np jade i nie zalezenie od obrotow i predkosci poprostu przestaje jechac wgl nie ma sily ciagnac dodajac gazu powoli wchodzi na obroty ale nie chce jechac. I jak np wtedy wrzuce luz i go przegazuje to wykreca max 4tys obrotow. A dopiero gdy sie zatrzymam i go przegazuje to tak trzyma go na tych czterech chwile i potem juz normalnie wykreca max. Mianowicie jedyne co mu pomaga na to przycinanie to zatrzymanie sie i przegazowanie wtedy idzie tak jak powinien. Do pracy mam 12 km i czasem objade w ta i spowrotem bez problemu a czasem w jedna strone mecze sie zeby jakos dojechac? Ktos poratuje co to moze byc. Nie chce tak poprostu dawac do jakiegos Janusza ktory bedzie wymienial wszystko pokoleii az w koncu trafi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności