Skocz do zawartości
rumi

Warsztaty, fachowcy w mazowieckim

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam tapicera Warszawa bądź okolice Ożarowa Maz.

 

Żeromskiego 17c tel.501 544 878 -22 835 46 91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znasz adres ? To jest gdzieś za hotelem Splendor ?

 

zdecydowanie dalej, w stronę Leszna... jak będziesz jechał to będziesz widział :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

codziennie prawie tamtędy jeżdzę :D I nigdy nie widziałem ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie dalej, w stronę Leszna... jak będziesz jechał to będziesz widział

 

to ma byc namiar lepiej nie pisać takich namiarów :debil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zna ktos jakis dobry warsztat regenerujacy turbo w warszawei?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zna ktos jakis dobry warsztat regenerujacy turbo w warszawei?

ja polecam dalej sts i myśle ze nie tylko ja z tych co tam byli :dobrze

 

http://www.ststurbo.pl/

możesz sie powołać na nasze forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja polecam dalej sts i myśle ze nie tylko ja z tych co tam byli :dobrze

 

http://www.ststurbo.pl/

możesz sie powołać na nasze forum

Też polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
codziennie prawie tamtędy jeżdzę :D I nigdy nie widziałem ;D

 

no żeby nie było to proszę dokładny adres - Warszawska 869A - i nie czepiać się :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no żeby nie było to proszę dokładny adres - Warszawska 869A - i nie czepiać się :P

 

to jest to. Dzięki :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szukam sprawdzonego serwisu klimy, który robi przegląd (czynnik, olej, skraplacz) oraz odgrzybianie (poprzez ozonowanie lub ultradźwiękami).

 

Przyłączam się do pytania kolegi i najlepiej żeby ten Warsztat umiał znaleźć "wyciek" gazu czy jak to tam się zwie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy serwis na Powsinskiej: http://www.grzywalski.www4b.pl/ jest godny polecenia? Chodzi o serwis Passata B6 2009. Na początek chciałbym podjechać na sprawdzenie błędów. Wyświetla się Fault engine a nie mam jeszcze VCDS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na podłączenie VCDSa to możesz nawet do kogoś z forum podjechać. Przy okazji zobaczysz o co kaman. Tak to tylko zapłacisz i nic się nie nauczysz. Jak coś to zapraszam na priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kamaro

Proponuję, aby każdy z nas wymienił może po jednym (bądź więcej) firm, które zajmują się pomocą drogową i najlepiej, żeby były porozsypywane w całej Warszawie, bo nigdy nie wiadomo co się stanie i na dobrą sprawę pomoc drogowa może być potrzebna w najmniej oczekiwanym momencie, więc może ja wymienię zaufanych http://pomoc-drogowa.waw.pl/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmm, mam assistansa w ubezpieczeniu od takich rzeczy, nawet wachę przywiozą w karnistrze jak zabraknie na dojazd do stacji... :gwizdze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmmmm, mam assistansa w ubezpieczeniu od takich rzeczy, nawet wachę przywiozą w karnistrze jak zabraknie na dojazd do stacji... :gwizdze

Ty masz,ale nie każdy ma.Po za tym zorientuj się co dokładnie obejmuje,bo spotkałem się z takim czymś,że przysługuje raz w roku holowanie do 50km i raz powyżej 50km.Nie mówię,że twoje jest takie samo,ale żeby kiedyś nie było zdziwienia.:what

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak by ktos chciał skorzystać a Radek z Gliniaka k. Mińska będzie wolny to podjedzie a i cena niższa niz wezwanie typowego laweciarza, nie korzystałem ale pytałem go o takową opcje i nie ma problemu cena do indywidualnego uzgodnienia ja słyszałem o 1,50 za kilometr tel 513270279

następny gosc z konika kolo zakrętu przewiezie nawet większego busa nie jest typowym laweciarzem ma lawetę na własny użytek i w celach zarobkowych, ile uzgadniać z nim Marcin 602600109.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ty masz,ale nie każdy ma.Po za tym zorientuj się co dokładnie obejmuje,bo spotkałem się z takim czymś,że przysługuje raz w roku holowanie do 50km i raz powyżej 50km.Nie mówię,że twoje jest takie samo,ale żeby kiedyś nie było zdziwienia.:what

wiem, że różne sztuczki potrafią być umieszczone w OWU. Mam niezłe ubezpieczenie bo w jednej firmie 3 samochody, dom i na życie. W pakietach potrafią sporo dodać, np nie mam ilości holowań, w tym brak ograniczenia powyżej 50km. Jak potrzeba to i spod domu zabiorą ale i pomoc drogowa też może pod dom. Chociaz z tymi pomocami drogowymi to może być różnie bo często ubezpieczyciel nie ma swojej tylko na dany rejon podpisaną z kimś umowę, a to często może być mizerna firma.

To tak jak kumpel ma ubezpieczenie domu z opcją serwisu sprzętu AGD ale jak mu się lodówka zepsuła to 3 kolejne ekipy przysyłane w ramach ubezpieczenia tylko wzruszały ramionami, że oni tego modelu nie znają i nie mają części i padło na serwis z zewnątrz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam niezłe ubezpieczenie bo w jednej firmie 3 samochody, dom i na życie. W pakietach potrafią sporo dodać

Nie każdy ma jednakowo zasobny portfel więc nie można wszystkich mierzyć jedną miarą.Tobie się laweta nie przyda,inny może jej potrzebować (oby jak najrzadziej).:ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tam zaraz zasobny, samochody 2002, 2007,2010, dom trzeba ubezpieczyć (nawet z teściową i szwagrem w bliźniaku) plus coś na życie też, ot po prostu w pakiecie jakoś to znośnie wychodzi i cenowo i zakresowo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczęscie nie miałem okazji korzystać z usług lawety więc nie doradzę. Jednak z tymi holowaniami do 50km to faktycznie może być pułapka więc warto zajrzeć do OWU i sprawdzić co tam mamy wpisane.

 

Co do sprawdzenia błędów to sprawa załatwiona (Dzięki Zarembaz!). Wygląda na to że gruszka turbo do wymiany i teraz czas ponowić pytanie o serwis Sk Auto na Powsińskiej, czy ktoś miał doczynienia? Ewentualnie jakiś inny w Warszawie (najlepiej południe)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności