Skocz do zawartości
Sedris

Śruba zamka drzwi tylnych

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie, poszukuje sruby zamka drzwi tylnych (mocowanie zamka do drzwi). Kiedys zauwazylem ze jest nie dokrecona, nie mialem odpowiedniego klucza to dokrecilem srubokretem tak jak sie dalo i niestety zapomnialem o tym i wypadla:) Czy ktos zna numer katalogowy? Albo moze ktos ma do odsprzedania? Nie wiem nawet jak tego szukac bo nie wiem jak sie nazywa:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sedris

N 908 005 03 - śruba imbusowa soczewkowa M8x14 cena w ASO ok.1,8 zł.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Sedris, jedź do Motorpolu na Piękną lub Wojtanowicza na Strachowskiego, powiesz co chcesz kupic i bez najmniejszego problemu otrzymasz, Koszt około 3,20 za sztukę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Panowie, popytam, teraz przynajmniej wiem o co..

 

Tu zdjecie jakby co jeszcze dam:)

DSC00400a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o tej śrubie mówimy, tylko więcej nie dokręcaj już jej śrubokrętem ;), kup choćby takie klucze, na amatorskie kęcenie wystarczy http://www.allegro.pl/item621311344_spline_na_szynie_5cz_profesjonalne_yato_yt_0433.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie o tej śrubie mówimy, tylko więcej nie dokręcaj już jej śrubokrętem , kup choćby takie klucze, na amatorskie kęcenie wystarczy http://www.allegro.pl/item621311344_...o_yt_0433.html

 

Panowie, luzik:) Nie mialem po prostu imbusa a czyms dokrecic musialem, a potem juz zapomnialem:D Dzieks za pomoc, lecem do ASO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, luzik Nie mialem po prostu imbusa a czyms dokrecic musialem, a potem juz zapomnialem Dzieks za pomoc, lecem do ASO
To nie jest na imbus ale na klucze typu "spline".Kup sobie taki lub podobny zestaw kluczy spline,bo zepsujesz gwint w tych śrubkach i już ich w przyszłosci nie odkrecisz! Dobrze Ci radze,bo sam to już kiedyś przerabiałam. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To nie jest na imbus ale na klucze typu "spline".Kup sobie taki lub podobny zestaw kluczy spline,bo zepsujesz gwint w tych śrubkach i już ich w przyszłosci nie odkrecisz! Dobrze Ci radze,bo sam to już kiedyś przerabiałam. Pozdrawiam.

 

Mam taki zestaw, ale dzieks za podpowiedz:) Srubka kosztowala 1,71 zl, tak dla potomnych jak by co:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plus paliwo do ASO od Ciebie jakies 30 :D

 

Next time podjedź do Skody koło hydralu, tam by kosztowała podobnie i tez by mieli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Next time podjedź do Skody koło hydralu, tam by kosztowała podobnie i tez by mieli

 

Tam tez czesci do VW? Spoko (śrubka ma malowany kawałek gwintu na niebiesko żeby się nie odkręcała, a jednak się odkręciła ta stara)

 

Mogłeś Sledziu wczesniej napisać a nie jak już wróciłem! Wiedziałem że zrobiłeś to złośliwie:P

 

Fajnie było w salonie zapłacić w kasie 1,71 zl za śrubeczkę, a za mną koleś wpłacał gotówkę za nowego VW Passata CC:) Hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tam tez czesci do VW? Spoko (śrubka ma malowany kawałek gwintu na niebiesko żeby się nie odkręcała, a jednak się odkręciła ta stara)

 

Duzo klamorów od skody pasuje do VW i są tańsze, nawet do golfa 4 oringi kolega tam znabył, bo RS serwis nie miał i mogł dopiero załatwić na za dwa dni, on to kupił w 15 minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności