Skocz do zawartości
Gość krolik21

sprężyna z przedniego siedzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość krolik21

witam panowie jest taki sobie problemi. Mianowicie wypadła mi sprężyna z siedzenia kierowcy wiem że jest odpowiedzialna za opuszczanie siedzenia w dół (jak opuszczam siedzenie to całkowicie opada w dół pod ciężarem) problem jest w rym ze nie wiem dokładnie w którym miejscu powinna byc zamontowana czy ktoś ma może jakies rady w tej sprawie z góry dzieki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:) ...chyba co drugi bądź dwu na trzech wozi tą sprężyne w bagażniku hihih nie zakładaj, poco kombinować jak znów wypadnie :D ...wszystko działa więc VW dołożyli tą sprężyne bo chcieli paski na wage sprzedawać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam panowie jest taki sobie problemi. Mianowicie wypadła mi sprężyna z siedzenia kierowcy wiem że jest odpowiedzialna za opuszczanie siedzenia w dół (jak opuszczam siedzenie to całkowicie opada w dół pod ciężarem) problem jest w rym ze nie wiem dokładnie w którym miejscu powinna byc zamontowana czy ktoś ma może jakies rady w tej sprawie z góry dzieki i pozdrawiam

 

Marcin zerknij na poniższe rysunki. Sprężyna zaznaczona.Powodzenia.;)

 

b5sprynanacigowaregwysf.th.pngb5sprynanacigowaregwysf.th.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tez wypadla a w dodatku ulamalo sie jej mocowanie niewiem nawet po co ona byla bo wszystko chodzi jak wczesniej . nieprzejmuj sie jezdzij dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

To ja się podłaczę pod ten temacik. Mianowicie podniosłem siedzenie na max do góry (za pomocą wajchy nr 21) i teraz nie moge go opuścić, tak jakby się coś zablokowało. Wajchą moge co najwyżej robić ruchy 2-3 cm w góre i w dół, ale nie odczuwam żadnego obciążenia. Czy da rade jaoś samemu się do tego dobrać i naprawić? A może coś nie tak przeskoczyło? ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj ja taki sam mam problem podnosi się na 2-3 cm i nic więcej nie mogę zrobić dziś rozebrałem siedzenie od kierowcy a kolega mechanik miał siedzenie od pasażera to mi je dał na wzór, rozebrałem obydwa i w moim ten mechanizm podnoszenia i opuszczania się popsuł on się odkręca i schodzi z zębatki zamontowanej w siedzeniu trzymam obydwa i porównuje. co mogło się posuć ten od kolegi chodzi jak lala a ten mój się cały czas zacina nie wiem co robić psikałem go wd40 ale to nic nie dało szukałem na allegro ale nic nie ma trzeba kupować lewe siedzenie i wymontować ten mechanizm i założyć w swoim fotelu. Jak ci się uda to daj znać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś mam jeden fotel kierowcy rozebrany moge coś podesłać co potrzeba najlepiej foto by sie przydało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności