Skocz do zawartości
Kuczi

Nocne Marki, wjazd po 22-ej

Rekomendowane odpowiedzi

smutna wiadomość dzisiaj mnie zastała, zmarł Jerzy Turek , wielka szkoda, był rewelacyjny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo...

 

 

Witam Nocne Mary..... ;)

 

 

 

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemanos ... ja tylko na chwilke i zaraz w kime ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe...

 

ja już lecę....ale nie w kimę:(

 

 

 

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry nocną porą :) a ja posiedze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja spadam. Dobra nocka..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano @LL :D Jestem juz na zapyziałej lubelszczyźnie :D I jak to ktoś gdzies zacytował:

 

Pożar w burdelu to nic - w porównaniu z tym, co się tutaj dzieje

Przyjechałem po 23.00 na WSOSP i dwa razy objechałem okoliczne budynki i parkingi i nigdzie nie bylo miejsca, zeby zaparkować furę. A tam, gdzie zawsze pod budynkiem parkowałem, to bym musiał chyba pług mieć na wyposażeniu, by dojechać na swoje miejsce. Odśnieżali widocznie tylko głowne drogi przejazdowe a dojazdowe zostały zasypane wałem śniegu. Ale taki wal ze śniegu to nic, bo za wałem śnieg prawie po kolana czyli SZANS BEZ by się przebić samochodem. No więc co zrobiłem z dwoma kumplami? Pożyczyliśmy łopatę do śniegu i wiosłowaliśmy na parkingu przy najbliższym budynku - odśnieżając sobie miejsce na zaparkowanie. Przecież to się w pale nie mieści by na terenie wojskowym były tak zaje....ane wszystkie drogi i parkingi. Po 00.00 wróciliśmy z nocnego przewalania śniegu :D Straty: jeden bezpiecznik, bo wpadł w śnieg, gdyż akurat zauważono, że mi jeden STOP nie świeci. Teraz po zgubieniu bezpiecznika -nie świeci przednie lewe mijania i z tyłu wcale nie ma pozycyjnego ani stopu z lewej strony. Radio CB 50 km przed koncem trasy zdechło - jakiś lut puścił i znikła fonia - ale przyczynę już znam - coś jest z gniazdem od gruchy - robi zworę. Padła też żarówka w lampie przedniej - kolejny wydatek, który poniosłem w trakcie jazdy..... luuuuudzie :!: Co za skur....ała niedziela te walentynki :kwasny:

Aha! Tak mi się przypomniało, że radio mi zdechło po tym, jak gościa opier...iłem na CB, bo zaczął jakąś historię z życia w Szwecji opowiadać (kierowca TIR-a) i blokował ciągle kanał. Więc go objechałem i powiedziałem mu, że urzekła mnie jego historia, ale niech spierd...ala dwa oczka wyżej lub niżej (wedle uznania), bo nic powiedzieć nie można. I po tym radio zamilkło. A akurat w stronę Grójca jechały 3 pługi i chciałem je ostrzec, ze na pewnym kilometrze - niedaleko przed nimi - stoi seat leon w poprzek na pasie. A tym seatem jechała za fajerą laska i goście opowiadali, jak na chama na śliskiej zaśnieżonej drodze wyprzedzała któregos, walnęła 3 piruety, wpadła do rowu i z powrotem wróciła na jezdnię :rotfl: I z wrażenia zapomniała nawet, czy jechała z Grójca na Lublin czy z Lublina na Grójec :rotfl:

 

 

Nooooo..... ja też niezła bajkę teraz walnąłem - chyba najdłuższy post w tym temacie :ok:

 

Co nie zmienia faktu, ze ta niedziela była strasznie wkur....ąca i stresująca :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to poszalałeś Danku :P moja niedziela była zupełnie udana:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to poszalałeś Danku :D

Nie - no spoko. Były też miłe chwile (w dzień), lecz aż tak otwarty nie jestem by się zwierzać publicznie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niezła bajkę teraz walnąłem

Pewnie ci ulżyło po takim wywodzie ;-)

Spadam już na dobre.

Miłej zabawy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry ;) zamykam już,idźcie spać...Ja od rana w pracy,miłego!Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwszy? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja drugi...

 

---------- Post added at 22:27 ---------- Previous post was at 22:26 ----------

 

Forum z neta wywaliło i dostać się nie można było...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczór :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No witam szanowne grono Nocnych Marków. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby wszyscy poszli kimać?

 

---------- Post added at 01:01 ---------- Previous post was at 00:37 ----------

 

Do wieczora, idę nyny. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jam jest :) i kosmo pewnikiem też ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ano ba ze jest

 

 

za dziadunia :zdrowko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności