Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To dla krótkowidzów wiadomość? Bo innego uzasadnienia zastosowania tej oczojebnej czcionki nie widzę.

Popraw proszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na gt5 będe chętny na online ale troche musze poćwiczyć jeszcze i przesiąść się z dirta :)

ale COD ostatnie ,,zniszczyłem'' w 7h
fakt krótka, ale przejście gry to jest pikuś, platyne za gre zdobyć to juz trzeba posiedzieć :) Duży widze 13 sztuk wow :) przeglądałem strone http://www.ps3trophies.com , pierwszy gość 211 platyn :o masakra to już chyba z domu nie wychodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Duży widze 13 sztuk wow
Hehe, od 5 minut 14 - Uncharted 2 zaliczony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za gre, pierwszy spot na GT5 zaliczony :lol jutro także o 19 jest wyścig - tor nurburgrin o 19 zapraszamy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja też łupię w ET na o30p serwerze 46.249.40.113:27960.

Biorąc przykład z Wieśka mam dobry CFG i heady wchodzą aż miło

 

Zagramy razem? Można się umówić na jakimś serwerze

 

to zajrzyj czasem na 193.33.176.26:27960 - pompa paliwowa

gram tam dość często pod nickiem "El Toro"

może ci się spodoba klimat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj dostałem w prezencie Battlefielda 3, pół singla już za mną. Moim zdaniem ogień na maxa, multi jeszcze nie odpaliłem bo miałem krótką przerwę w dostępie do internetu ale dziś wieczorem sobie nie odmówię uspokojenia kilku gimnazjalistów :D

 

jakby kto miał i chciał, to GT: cervgda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pół singla już za mną

ile jest wszystkich misji w singlu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12, w sam raz długich i wciągających. Akcja non stop, świetnie to zrobione jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez juz Battlefielda 3 cisne. Nawet ladnie wyglada :) 16lvl w multi nabity od 25 pazdziernika, zaskoczylo mnie to ze mialem juz 2 dni przed premiera :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga posiadacze gier od Electronic Arts(EA) sprawdźcie czy nie zainstalowało wam aplikacji Origin

Info o Origin

Nowa usługa dystrybucji elektronicznej gier firmy Electronic Arts jest bardziej bezczelna niż służby specjalne zakładające nam podsłuch w domu, bo wyraźnie deklaruje, że będzie nas podsłuchiwać i zamierza sprzedawać to, czego się dowie, osobom trzecim.

Wystarczy zwrócić uwagę na licencję użytkownika, którą zwykle pomija się kliknięciem w trakcie instalacji. W jednym z jej punktów wyrażamy zgodę na zbieranie i wykorzystywanie przez EA różnych danych, instalując i korzystając z programu Origin, a jest to wymagane w przypadku wielu gier. O jakie dane chodzi? Wszystkie możliwe w zasadzie.

Origin nie tylko notuje skrzętnie nasz numer IP i monitoruje aktywność sieciową ale też zapamiętuje konfigurację naszego sprzętu, także tego peryferyjnego, rodzaj systemu operacyjnego, zainstalowane aplikacje i to nie tylko gry z samego Origina, ale ogólnie "programy" czyli w zasadzie wszystko, co mamy na komputerze. EA może, za naszą milczącą zgodą, korzystać z tego (i danych osobowych), w celach marketingowych a także dzielić się tą wiedzą z osobami i firmami trzecimi, na szczęście bez identyfikacji konkretnej osoby - a wie o nas bardzo wiele, zwłaszcza jeśli kupimy grę za pośrednictwem Origina, podając swoje faktyczne dane włącznie z numerem karty kredytowej o adresie pocztowym nie wspominając.

Co ciekawe, główny konkurent Origin, dominujący na rynku sieciowej dystrybucji gier Steam, także zbiera informacje o swoich użytkownikach. Dotyczą one jednak tylko gier zainstalowanych za pośrednictwem tej usługi, a badania konfiguracji sprzętowych oraz zainstalowanych programów są dobrowolne i za każdym razem można odmówić w nich udziału. Oprócz tego Steam "podsłuc***e" wyłącznie na użytek własny - żadna informacja nie wychodzi na zewnątrz, do innych podmiotów, oprócz otwarcie publikowanych co pewien czas globalnych statystyk.

Cóż, żyjemy w takich czasach, że wystarczy raz kliknąć by nieświadomie pozwolić takim korporacjom jak Google, Facebook i teraz także EA monitorować nasze komputerowe działania w niebezpiecznie szerokim zakresie. A zachowanie prywatności? Jakiej prywatności...

Edytowane przez vwkacpervw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wystarczy raz kliknąć by nieświadomie pozwolić takim korporacjom jak Google, Facebook i teraz także EA monitorować nasze komputerowe działania w niebezpiecznie szerokim zakresie.

Drażnią mnie trochę takie teksty z naciskiem na nieświadomie. Nie chce się komuś czytać co podpisuje czy co zatwierdza klikając, to pretensje do kogo? Tylko i wyłącznie do siebie, sprawa jasna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Drażnią mnie trochę takie teksty z naciskiem na nieświadomie

 

Zgadzam się ,mnie także. Bo co?Nieświadomie klikasz "Tak,akceptuję"?

 

 

Nie chce się komuś czytać co podpisuje czy co zatwierdza klikając, to pretensje do kogo? Tylko i wyłącznie do siebie, sprawa jasna

 

Dokładnie! Mój brat,raz sobie druknął taką umowę i ślęczał nad nią ponad godzinę tracąc wzrok przy tym :lol

Także ja to robię całkiem świadomie-nie czytam :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie chce się komuś czytać co podpisuje czy co zatwierdza klikając, to pretensje do kogo?

Dobra ale podczas instalacji nie trzeba czytać jest napisane w umowie,koło tego co trzeba zaznaczyć żeby wogle zainstalować.[ATTACH=CONFIG]68863[/ATTACH]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra ale podczas instalacji nie trzeba czytać jest napisane w umowie
No przymusu nie ma, tak samo jak podpisywanie jakiejkolwiek umowy. W niektórych programach nawet trzeba dojechać do końca umowy, żeby uaktywniło się okno akceptacji. A czy końca dojedzie się czytając, czy tylko przewijając to tylko sprawa instalującego.

Sorki, ale dla mnie nie ma w ogóle tematu do dyskusji, a ktoś to formułuje takie niby oskarżenia powinien sobie coś ciekawszego znaleźć do roboty.

Nowa usługa dystrybucji elektronicznej gier firmy Electronic Arts jest bardziej bezczelna niż służby specjalne zakładające nam podsłuch w domu, bo wyraźnie deklaruje, że będzie nas podsłuchiwać i zamierza sprzedawać to, czego się dowie, osobom trzecim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam chłopaki, że zakłócam Wam temat dyskusji o tym, że trzeba akceptować umowy, żeby cos zainstalować, ale chciałem spytać.

W którego COD-a gracie?

Ostatnio poszedłem do Empiku ale jak zobaczyłem ilość wersji COD'a to odpuściłem.

Na BF3 mam wielką ochotę, ale chyba najpierw muszę zrobić mały upgrade karty graficznej, bo słyszałem, że wymagania są spore jeśli chodzi o grafikę a widząc zajawki wcale się nie dziwię :)

Na jakich kartach śmigacie w BF3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakich kartach śmigacie w BF3?

 

GPU: ATI R500 (Xenos)

48 zunifikowanych jednostek Shader Model

taktowanie rdzenia – 500 MHz

RAM: 512 MB GDDR3 współdzielonych przez procesor główny i układ graficzny

taktowanie pamięci – 700 MHz (1,4 GHz efektywnie)

10 MB pamięci eDRAM stosowanej jako bufor ramki[5]

 

I to karta z 1996 roku :bleble I wszystko śmiga jak ta lala :)

 

 

A tak na poważnie - znudziły mi się ciągłe upgrady komputera, kupiłem raz konsolę i już od lat się nie zastanawiam "czy mi pójdzie?". Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tak na poważnie - znudziły mi się ciągłe upgrady komputera, kupiłem raz konsolę i już od lat się nie zastanawiam "czy mi pójdzie?". Polecam.

Masz rację, ale mam już jedną konsolę, na którą ta gra nie wychodzi, więc szukam rozwiązania na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
więc szukam rozwiązania na PC.

hehe też ostatnio myślałem żeby zmodernizować grafe, jak zobaczyłem w sklepie ile teraz jest kart do wyboru to wymiękłem.

 

---------- Post added at 15:43 ---------- Previous post was at 15:37 ----------

 

W którego COD-a gracie?

forumowy COd to 1 część, na dniach wychodzi modern warfare 3 a do tego to tez ci sie przyda pewnie upgrade karty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności