Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

a rżnie ktoś może w Bad Company 2? Nie wiem dlaczego ale ominął mnie ten tytuł mimo, że mam go od roku na półce a kilka dni temu skończyłem singla i teraz w multi napierniczam. Rewelacja!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kilku z nas tnie w BC2 na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie Mam swoja "kariere" w HRT (mowa o F1 2010) i mam ustawione że hamuje za mnie i wszystko robi za mnie :D i nie ma bola zebym był w kwalifikacjach wyzej niz 23 a w wyscigu 22 !! Wyłączyłem hamowanie ale nie da sie jeździć :haha jeżdze po bandzie prawie jak Petrov w zeszłym sezonie :rotfl:

Wy tez tak macie ?? Dodam że jeżdże na padzie

Ja gram na klawiaturze i nawet na poziomie profesional daje się dojechać w okolicy 12-15

miejsca.Zdecydowanie wyłącz automatyczne hamowanie bo ciężko zrobić dobry czas w kwalifikacjach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale **** od kilku dni. PSN nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale **** od kilku dni. PSN nie działa.

 

w xboxie granie rocznie kosztuje ponad stówkę, ale przekłada się to na rewelacyjną szybkość połączeń, niezawodność. Nigdy nie było żadnej awarii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I do kompletu był teraz free weekend

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyczytałem hakerzy z Niemiec zlikwidowali konta administratorów Sony i stąd ta cała sytuacja. Już dzisiaj PSN ma być przywrócone w Japonii a w krajach PAL od jutra. Zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość resi

a ja od kilku lat gram w ogame na uniwersum 35.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra kilka dni wolnego a tu PSN nie działa...Przynajmniej heavy rain ukończę- niezła fabuła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja fartem się z Assassinem Brotherhoodem wyrobiłem - ostatni dzień przed padnięciem PSN ostatni onlinowy trofik wpadł, później już tylko flagi i platynka ;)

Za Far Cry 2 się wziąłem teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xbox Live padl kiedys na 14 dni... PSN jak narazie lezy 5 dni... ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a tak z czystej ciekawości, gracie jeszcze w takie klasyki jak np. Mortal Kombat czy inne gry z automatów? :D

Ja np. teraz dla samej wyżej wymienionej gry bym kupił X'a :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a w krajach PAL od jutra

Mam nadzieję bo nudy straszne do południa :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Xbox Live padl kiedys na 14 dni... PSN jak narazie lezy 5 dni... ;(

 

ciekawe, bo golda mam od samego początku, pierwszego x360 dostałem w niecały miesiąc po premierze a gram na sieci nie rzadziej niż raz na 3 dni i jakoś nigdy dwutygodniowej awarii nie zauważyłem. Skąd ta plota?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15 minut szukałem info gdziekolwiek indziej i nic ;) Plota na otarcie łez PSowcom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Plota na otarcie łez PSowcom.

Może dla tych co jarają się przepychankami co lepsze: PS3 czy XBox, diesel czy benzyna, atari czy commodore itp.

W Trójce dziś mówili ,że im dane użytkowników wypłynęły z Sony...niezłe jaja

I wTVN24 też mówili dziś dopiero, a sprawa już od tygodnia znana zainteresowanym.

Ja na szczęście korzystam z e-karty - jak nie doładuję, to nie kupię, także nawet nie bawiłem się w zastrzeganie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"....Aż 375 tys. użytkowników z Polski padło ofiarą wycieku danych z firmy Sony. Jak udało nam się ustalić, 43 tys. z nich podało numer swojej karty kredytowej....."

http://polygamia.pl/Polygamia/1,96455,9504125,Wlamanie_do_PlayStation_Network___raport.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności