Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

no wlasnie kocko kupuj ps3 i dawaj coramy w gt5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Marcinps - jutro wysle Ci zaproszenie, to mozemy popykac w GT.

@ kocko - wielu ludzi (m.in. ja) kupilo PS3 tylko dla GT5(p). Choc z czasem zaczyna grac sie w cos innego - np ostatnio gram w Singstar. Najlepiej spiewam tak po 4 kolejkach:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaco BC2 lepsze duzo ;) W GT5 troche gralem ale multiplayer maja slabo zrobiony, nawet zaproszenia nie idzie wyslac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaco BC2 lepsze duzo
co kto lubi, to gry innego gatunku;) ja BC olałem całkowicie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@ Marcinps - jutro wysle Ci zaproszenie, to mozemy popykac w GT.

 

zaproszenie do znajomych nie dotarlo wysylales na marcintil?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@ kocko - wielu ludzi (m.in. ja) kupilo PS3 tylko dla GT5(p). Choc z czasem zaczyna grac sie w cos innego - np ostatnio gram w Singstar. Najlepiej spiewam tak po 4 kolejkach

no właśnie kusi mnie bardzo, uwielbiam strzelaninki i wyścigi, wyrosłem na colinie 2 przy którym spędziłem mega dużo czasu, gt5 z filmików na YT wygląda wypaśnie, zachwalacie BC2 więc też dobrze, grałem u znajomego ostatnio w pingponga za pomocą move, wypas , hmmm pozostaje żonie jakies pozytywne strony znaleźć, jakąś gre i pisać list do mikołaja walentynkowego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

zonie polec littel big planet 1 i 2 i juz masz przychylna osobe do zakupu sprzeta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może ma ktoś Medal of Honor ? Ja klepie na PS3 ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A może ma ktoś Medal of Honor ? Ja klepie na PS3 .
Miałem jakiś czas.Zupełnie nie podszedł :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miałem jakiś czas.Zupełnie nie podszedł :/
A ja gram w sieci i jest spoko . Bo trym kampania to blee.. . Lecz nawalanka z innymi graczami już lepiej wygląda :D

 

Te ale masz Battlefield Bad Company

Bo ja również posiadam , kupiłem w zestawie :D. To można się umówić w sieci , ale musisz mi dać fory bo w ogóle nie gram w niego :P.

Edytowane przez olko25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A może ma ktoś Medal of Honor ? Ja klepie na PS3

Mam i ja ale podobnie jak Grześkowi mi też nie podchodzi. Zdecydowanie najbardziej lubię COD Modern Warfare 2 i ostatnio nawet zaczynam ogarniać Black Ops.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olko25, my z blyskiem777 gramy w BC2 takze smialo dolaczaj...

 

moj nick; blade-gks

Edytowane przez blade13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki :D:D . Tylko właśnie ściągam najnowszą aktualizację która ma 1780 MB i przy moim necie 1 Mb to klękajcie narody , 5 godzin ściągania a inaczej mi nie pójdzie trym wieloosobowy . Fakk :/ ,będe gotów gdzieś na 19 -tą , więc jak tylko się to g..wno sciągnie i zainstaluje to się spikniemy :D:ok: .

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oki . Tylko właśnie ściągam najnowszą aktualizację która ma 1780 MB i przy moim necie 1 Mb to klękajcie narody , 5 godzin ściągania a inaczej mi nie pójdzie trym wieloosobowy . Fakk :/ ,będe gotów gdzieś na 19 -tą , więc jak tylko się to g..wno sciągnie i zainstaluje to się spikniemy .
Tylko z BC2 w weekendy jest kino bo serwery nie wyrabiają i ciężko się wbić do gry.Pożyczyłem od kolego F1 2010- jest trudno nawet na łatwym poziomie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pożyczyłem od kolego F1 2010- jest trudno nawet na łatwym poziomie.
Również posiadam . Wygrałem jedno mistrzostwa w Lotusie . A teraz ciupie drugi sezon w McLarenie i 9 wyścigów wygrane pod rząd :hyhy: .

 

A w necie to sporo buraków gra , aby tylko cie stuknąć i wybić z toru . Ale jak by się ekipa wyrobiła to się można umówić .

 

 

Tylko z BC2 w weekendy jest kino bo serwery nie wyrabiają i ciężko się wbić do gry

 

Jakoś u mnie szło , ale nie mogłem za gwizdka się połapać w tej grze , że by jeszcze było menu po polsku . Tylko posiadacze PC mają pełną wersje polską a na PS3 to już nie łaska było :[

Edytowane przez olko25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TDU2 premiera :hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TDU2 premiera
no właśnie zastanawiam się czy kupować, 1 miałem na kompa i był to przełom na tle gier samochodowych, ale tak patrząc to w 2 wielkich zmian nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 2latach ps 3 powiedziało dość i po włączeniu przechodzi z powrotem w tryb spoczynku radośnie migając czerwoną diodą...;( Serwis lub nowej trzeba szukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no właśnie zastanawiam się czy kupować, 1 miałem na kompa i był to przełom na tle gier samochodowych, ale tak patrząc to w 2 wielkich zmian nie ma
kupiłem dzisiaj, zobaczymy co to wart ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez kupilem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności