Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

pojawiło sie na playstore demo Battlefielda 3 i Fifa 12, zasysam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

batelfielda 3 beta to ja właśnie pobieram o :D :D juz mam 60 % zassane :D gierka zajmuje 3,9 GB cos malo no ale to jest napewno batelfield 3 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pojawiło sie na playstore demo Battlefielda 3 i Fifa 12, zasysam

 

Demo a wlasciwie Beta Battlefielda juz ograna na PS3 :D Nawet dobra, ale jeszcze duzo bledow do poprawienia maja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
awet dobra, ale jeszcze duzo bledow do poprawienia maja...

o tak błędów jest masa :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może nie widzieliście, BMW w barwach BC2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy, a ja mam pytanie z nieco innej beczki: jakie gry byscie polecili na ps3, jak wiadomo, konsola to nie wszystko :) Chce kupic kilka tytulow na alledrogo. Mam na razie tylko GT5, jestem zadowolony. Tytulow jest mnostwo, opinii tez, choc wiele rankingow juz nie uwzglednia nowosci. Dlatego chce zapytac graczy. Szczegolnie zalezy mi na takich grach, gdzie np mozna sobie pograc w dwie osoby, dla rozrywki, jakies zawody sportowe, motoryzacyjne itp. Mysle, ze PES 10 lub 11 poszukam na pewno - w wersji na ps2 seria PES byla udana. Moze macie swoje ulubione tytuly, ktore nie nudza sie po kilku dluzszych chwilach. Z gory dzieki za sugestie, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koledzy, a ja mam pytanie z nieco innej beczki: jakie gry byscie polecili na ps3, jak wiadomo, konsola to nie wszystko :) Chce kupic kilka tytulow na alledrogo. Mam na razie tylko GT5, jestem zadowolony. Tytulow jest mnostwo, opinii tez, choc wiele rankingow juz nie uwzglednia nowosci. Dlatego chce zapytac graczy. Szczegolnie zalezy mi na takich grach, gdzie np mozna sobie pograc w dwie osoby, dla rozrywki, jakies zawody sportowe, motoryzacyjne itp. Mysle, ze PES 10 lub 11 poszukam na pewno - w wersji na ps2 seria PES byla udana. Moze macie swoje ulubione tytuly, ktore nie nudza sie po kilku dluzszych chwilach. Z gory dzieki za sugestie, pozdrawiam

 

 

jak na razie PES przegrywa z Fifką 12 (moja własna opinia)

zagraj w Infamous 2 - wciąga

 

z moto jeszcze to GT5 które masz , F1 2011 , SBK 2011

 

sporo jest fajnych gier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo..

może jakaś ustawka w COD-a 1 ?

 

 

 

 

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotarła dzisiaj BF3 :) pierwsze wrażenia , MEGA !!! :) polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zamówiłem fife 12 i mortala 9. Czy ktoś reflektuje na ustawke w ww gry oraz gt5, super street fighter i singstar?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dotarła dzisiaj BF3 pierwsze wrażenia , MEGA !!! polecam

 

Świnia :lol ja jeszcze czekam aż cena trochę spadnie (no i mam ją na liście na prezent mikołajowy od żony :P :haha)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gt5
ja w to bardzo chętnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
eszcze czekam aż cena trochę spadnie

nie ma co czekać, pieniądze dobrze wydane :) z multiplayer to można nie wychodzić a singiel też spoko bo sie trzeba namęczyć na weteranie

Bedzie teraz w przeciągu miesiąca nowych tytułów :) zaraz call of duty, assasin, unchearted 3........ no nie urobi :taksobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bedzie teraz w przeciągu miesiąca nowych tytułów zaraz call of duty, assasin, unchearted 3........ no nie urobi

 

No i gites,assasin zajmie trochę pewnie,ale COD ostatnie ,,zniszczyłem'' w 7h :wmorde dziadowsko krótkie było,nooo i uncharted3 to miooodzio :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo..

 

http://www.cda.pl/video/2319693/Symulator-gry-Battlefield-3

 

to Was troszkę "nakręci"...

jak ktoś to se zafunduje to zostanie moim najlepszym kolegą :D:D

 

 

 

 

pzdr

ps... ekipa !! co z COD-em 1? ... kiedy biegamy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grał już ktoś w Forzę 4? Warto?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PANOWIE - bardzo często gram ze znajomym w GT5 online - np: dzis o 19 jest meeting, więc kto chce - zapraszam :) użytkownik pokoju to WENEGA flaga PL ;) ZAPRASZAM!!!!

 

 

 

ps. do Admina, celowo większa czcionka aby info rzucało się w oczy dla zainteresowanych

 

do jolka: (fragment regulaminu forum)

2.11 W trakcie pisania postów zabronione jest używanie wielu kolorów (więcej niż 2-3) czcionek i ich rozmiarów – to jest forum techniczne, co oznacza, że liczy się czytelność i możliwość zrozumienia problemu danego użytkownika. Spamowanie wykrzyknikami lub pytajnikami również jest zabronione.
Edytowane przez jolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności