Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

jako ze jestem posiadaczem juz GT5, stwierdzam ze gra jest rozczarowaniem, wygląda jak poprzednia wersja, tylko dorzucili te 200 fur i kartonowe zniszczenia... przeciętniak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wygląda jak poprzednia wersja, tylko dorzucili te 200 fur i kartonowe zniszczenia... przeciętniak.
mam nadzieje że porównujesz ją do 4 bo z prologiem to się jej nie powinno porównywać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jako ze jestem posiadaczem juz GT5, stwierdzam ze gra jest rozczarowaniem, wygląda jak poprzednia wersja, tylko dorzucili te 200 fur i kartonowe zniszczenia... przeciętniak

 

Ja podobne wrażenie odnoszę grając w Black Ops. Gorsza grafika no i to co mnie najbardziej irytuje wiecznie się zawiesza w połowie rozgrywki sieciowej. Padaka. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja podobne wrażenie odnoszę grając w Black Ops. Gorsza grafika no i to co mnie najbardziej irytuje wiecznie się zawiesza w połowie rozgrywki sieciowej. Padaka.

Może coś nie tak z kompem ? . Mi tam nic się nie wiesza , a co do grafy to dla mnie rewela.

Pozdrowionka :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może coś nie tak z kompem ? . Mi tam nic się nie wiesza , a co do grafy to dla mnie rewela.

Pozdrowionka

on chyba gra na ps :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
on chyba gra na ps

 

Zgadza się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki mam pytanie, jak to jest z tymi keyami do gier z allegro czy coś. Nie mówię tutaj o steamie. Są one mocno konkurencyjnie cenowo do wersji pudełkowych. Na prostym przykładzie The Settlers 7, Stema 50eu, Allegro 37,50zł :/ wszystko legal. Tylko czemu aż taka różnica w cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja podobne wrażenie odnoszę grając w Black Ops

też masz wrażenie że to World at War w innym klimacie czy tylko ja? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co macie to GT ? :) bo pościgał by się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w niedziele wybieram się do media po kiere Logitech DrivingForce GT + gierka GT5 to można szaleć :D Odrazu pod choinke dostane raty do spłaty hehe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niedziele wybieram się do media po kiere Logitech DrivingForce GT

 

Ile kosztuje ta kierownica? Może i ja namówię Santa Clause :D, bo nie mogę się uporać z dwiema trasami w NFS Shift. Może na kierownicy będzie łatwiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ile kosztuje ta kierownica? Może i ja namówię santa clause
400-500 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Suchy,jak na padzie nie dajesz rady to na kierownicy tym bardziej będzie Ci ciężko ;) Usiedliśmy kiedyś z kolesiami do NFS Shifta z kierą to dopiero po dwóch butelkach jedną trasę udało nam się zaliczyć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i co macie to GT ? bo pościgał by się

 

Bedzie dziesatego po wyplacie :) Kacza juz gra...

Edytowane przez blade13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Suchy,jak na padzie nie dajesz rady to na kierownicy tym bardziej będzie Ci ciężko Usiedliśmy kiedyś z kolesiami do NFS Shifta z kierą to dopiero po dwóch butelkach jedną trasę udało nam się zaliczyć

 

No nie strasz mnie :D Generalnie zostały mi do przejechania na "czysto" Nordschliefe i Willow Spring Horse czy jakoś tak i za skur...a nie mogę się z nimi uporać, zawsze ktoś mi przywali albo wypadnę z trasy. Myślałem że z kierą będzie łatwiej. W takim razie jeszcze pomyślę albo i ja będę siadał do gry dopiero po butelce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak apropos ,odstawiłem Black Opsa i wróciłem do MW :) Możemy się ustawić potem na jakąś małą rozpier...ę :hyhy: Może jakiś klan sobie założymy żeby razem w teamie być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak apropos ,odstawiłem Black Opsa i wróciłem do MW Możemy się ustawić potem na jakąś małą rozpier...ę Może jakiś klan sobie założymy żeby razem w teamie być

 

Ja też nie mogę grać w tego Black Opsa, a co do MW2 jak najbardziej, "jestem za a nawet przeciw" zróbmy ********uchę :D

A może jeszcze ktoś z szanownego grona dołączy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak na padzie nie dajesz rady to na kierownicy tym bardziej będzie Ci ciężko

Kurde, Spidi, jakoś nie bardzo widzę lepszego prowadzenia padem. Zakres wychylenia gałki pada a obrót kierownicą to przecież kolosalna różnica. Co z utrzymaniem auta w długim łuku? W GT5 Prologue śmigałem i padem i kierownicą(bo MOMO działa z GT5) - pad nie ma szans z kierownicą. Przypuszczam, że w Shifcie podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz na powtórce wypatrzyłem fajny motyw, przy ostrym hamowaniu hamulce rozgrzewają się do czerwoności :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności