Skocz do zawartości
Gość kakol

problem z klimatyzacja man. passat b5 1,9 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kakol

Witam mam problem z klimatyzacja manualna a mianowicie pali mi sie instalacja od niej , juz raz miałem ja wymieniona bo przycisk AC zrobił zwarcie . A teraz znowu mam to samo i niewiem co to może byc za przyczyna, mial ktos podobny problem?Czekam na porady.Z gory dziekuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam podpinam się pod temat po włączeniu klimatyzacji spaliło mi panel wymieniłem na nowy i to samo się dzieje tzn włączam AC i dmuchawę 1 to działa ale za chwilkę czuć spaleniznę a 2.3.4 nie działa w ogóle tylko pali panel :( proszę o pomoc usterka wystąpiła po wymianie rozrządu !! !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość alfa&omega

sprawdz jakie napiecie wystepuje przy wlaczonej klimie, nastepnie sprawdz bezpieczniki, czy tam sie cos nie dzieje nie ma jakiegos zwarcia. Jaki masz bezpiecznik wsadzony od klimy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam wizyte u Stacji obsługi klimatyzacji bo grzebiąc samemu moze to Cie drożej wynieść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gsm18 - a dmuchawa pracuje normalnie jeśli nie włączysz klimy? Dmucha na wszystkich 4 prędkościach normalnie? Czy to co opisywałeś dzieje się tylko przy włączonej klimie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalezy na co wymienialiscie. Bo zawilgocone uzywaki moga tak sie sypać.

Ja tak wymienialem czujniki temp. cieczy. Dopiero trzeci byl dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Wczoraj podczas postoju nie chciała mi się wyłączyć klima z przycisku ac i mimo przekrecenia nawiewu na zero dalej mi wieje z conajmniej siłą nawiewu na 3. Co może być przyczyną? Sprawdzałem bezpieczniki (są dobre) próbowałem zdjęć kleme ale to też nic nie daje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności