Skocz do zawartości
serin

uchwyt nokia

Rekomendowane odpowiedzi

Szukalem czytalem i widze ze nie ma odpowiedzi na temat tego czy i gdzie mozna kupic uchwyt do nokii E51 tak aby pasowal do oryginalnej przystawki zamontowanej w naszych paskach. Jakos nei moge w to uwierzyc ze nokia lub inny producent uchwytow nie produkuje do nowych telefonow takich gadzetow zeby byly kompatybilne z uchwytami vw. Troche to dziwne - dodam ze mojego paska kupilem z uchwytem do siemensa S/C/M55 a nigdzie nie znalzlem info ze tkai jest dostepny :) Co wiecej jest na nim napisa Made in poland wiec to juz calkiem mnie zastanawia. Jak macie jakies info albo wykorzystujecie jakies inne pasujace uchwyty to prosze o info. Uchwyt do Siemensa moge sprzedac jak sie komus przyda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Omnie i widze ze szans nie ma na uchwyt, bo wszystkie uchwyty dzialaja na zasadzie wsuwania telefonu we wtyczke, a gniazdo jest na dole aparatu a w omni jest z boku.

Chcialbym usluszec ze sie myle i jest uchwyt.

w katalogu od navika nie ma. iPhone jest ale ma gniazdo od dolu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie totalna lipa z tymi uchwytami. Co ciekawe jak pisalem na moim uchwycie jest napis Made in Poland a auto kupiłem w niemczech wiec moze zna ktos namiar na producenta (nie ma nazwy na naklejce).

Czy jest jakis inny sposob podlaczenia telefonu do tego uchwytu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko ja swoj uchwyt pod nokie zdemontowalem razem z cala instalacja ile taki komplet moze być wart?

uchwyt+glosnik+centralka+ wszystkie kable

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moze zna ktos namiar na producenta

 

http://www.bury.com/pl/zestawy-glosnomowiace/uni-system-8/

 

ale system8 choc podobny nie pasuje do passatow B6 rozni sie kodowaniem zlacza i softem, chyba te do VW nie sprzedaja sami wszystko idzie przez dystrybucje VW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szukalem czytalem i widze ze nie ma odpowiedzi na temat tego czy i gdzie mozna kupic uchwyt do nokii E51 tak aby pasowal do oryginalnej przystawki zamontowanej w naszych paskach. Jakos nei moge w to uwierzyc ze nokia lub inny producent uchwytow nie produkuje do nowych telefonow takich gadzetow zeby byly kompatybilne z uchwytami vw.

Akurat do E51 nie ma oryginalnego uchwytu do VW co nie znaczy ze nie da się tego podłączyć.

Troche to dziwne - dodam ze mojego paska kupilem z uchwytem do siemensa S/C/M55 a nigdzie nie znalzlem info ze tkai jest dostepny Co wiecej jest na nim napisa Made in poland wiec to juz calkiem mnie zastanawia.

Made in Poland bo te uchwyty są produkowane w Polsce a uchwyt do Siemensa S55 był produkowany jako jeden z pierwszych do zestawow VW- przecież Niemiec kupował Siemensy :D

Ja mam Omnie i widze ze szans nie ma na uchwyt, bo wszystkie uchwyty dzialaja na zasadzie wsuwania telefonu we wtyczke, a gniazdo jest na dole aparatu a w omni jest z boku.

Chcialbym usluszec ze sie myle i jest uchwyt.

w katalogu od navika nie ma. iPhone jest ale ma gniazdo od dolu.

Nie mylisz sie bo nie ma uchwytu do Omnii ale to ze ma gniazdo z boku to nie jest problem. Z uchwytów do VW np. Sony-Ericsson Xperia X1 ma gniazdo z boku , Nokia N78 też ma z boku, Nokia 6210 Navigator ma gniazdo od góry a do tych telefonów są uchwyty

Edytowane przez zakt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności