Skocz do zawartości
pogromca

Wymiana licznika bez FIS na FIS - passat 3B i 3BG

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za odpowiedzi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wsady.rar

Witam. Wczoraj zaprogramowałem nowy licznik stary był angielski 3b0920926a nowy 3b0920827a. Zmodyfikowałem wsad według pierwszego postu, niby wszystko jest ok auto odpala jednak zaczęły wyskakiwać błędy w tym jeden 1316 którego nie mogę usunąć jak skasuje powraca. na liczniku przy przekręceniu kluczyka brakuje mi ikony zużycia klocków w starym była. Wyrzuciło też błąd abs i 18062 oraz alarmu i silnika ale usunąłem. Czyżbym coś skopał we wsadzie? Nie wiem czy dobrze dobrałem wsad licznika. Proszę o poradę co z tym zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zmieniłem zegary z pół fis na pełen fis. Nic się nei zmieniło tylko wyswietlacz wiekszy i cyfry większe. Czy mozna ustawić zeby na fisie pokazywało otwieranie drzwi, i ile zostało km do przejechania na baku? Prosze o rade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy mozna ustawić zeby na fisie pokazywało otwieranie drzwi,

Tylko drzwi kierowcy,tu masz opisane http://forum.vw-passat.pl/threads/75803-Zmiana-zegarow-919-na-920-CAN-Dziala!?highlight=wymiana+licznika

i ile zostało km do przejechania na baku?

Jeśli licznik od FL to tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fafik86

Witam! Posiadam licznik z FIS ale chciałbym zamontować licznik z 1/2 FIS z passata FL. Czy jest z tym dużo zabawy i czy wszystko będzie sprawnie działać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem licznik angielski 3B0 9200 922 A niebieskie podświetlenie pół fis chcę go robić przez wag tacho , jeżeli dobrze rozwiązałem to jest na can i posiada immo 2 . dobrze myślę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupiłem licznik angielski 3B0 9200 922 A niebieskie podświetlenie pół fis chcę go robić przez wag tacho , jeżeli dobrze rozwiązałem to jest na can i posiada immo 2 . dobrze myślę ?

 

Tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Potrzebuję wsadu 3B0920827A. Prosiłbym również o podanie jakie komórki wsadu odpowiadają za poziom paliwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.

Potrzebuję wsadu 3B0920827A. Prosiłbym również o podanie jakie komórki wsadu odpowiadają za poziom paliwa.

 

Tu masz odpowiedni wątek http://forum.vw-passat.pl/threads/64999-Poszukuje-Posiadam-wsad-licznika?highlight=posiadam%2Fposzukuj%EA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety w tym wątku nie ma nic o komórkach odpowiedzialnych za poziom paliwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to narazie stanołem w miejscu gdyż mam tylko kabel vag com a on nie działa z programami vag tacho muszę czekać i zdobyć dopiero kabelek do tych modów.:dupablada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.

Potrzebuję wsadu 3B0920827A. Prosiłbym również o podanie jakie komórki wsadu odpowiadają za poziom paliwa.

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/64999-Poszukuje-Posiadam-wsad-licznika?p=1800423&viewfull=1#post1800423

 

W jaki sposób mają odpowiadać za poziom paliwa?

Chcesz zmieniać charakterystykę czujnika czy wskaźnika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaka charakterystyka się zmieni. Chodzi o to, że w momencie kiedy robię test wskaźników, wskazówka nie zatrzymuje się w połowie i nie idzie do końca, tylko do przedostatniej kreski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jaka charakterystyka się zmieni. Chodzi o to, że w momencie kiedy robię test wskaźników, wskazówka nie zatrzymuje się w połowie i nie idzie do końca, tylko do przedostatniej kreski.

 

1. Pisz posty w odpowiednich tematach.

2. Paluchem przestaw wskazówkę w odpowiednie miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów, mam pytanie a małe dziecko nie pozwala mi prześledzić całego wątku ;-(. Wg ASO VW mam licznik 3B0920829A, mam na oku licznik full FIS o nr 3B0 920 847E. Czy mogę zamienić go z obecnym wg manuala z pierwszej strony, czy wszystkie komunikaty będą wyświetlane? Dziękuję za konstruktywne odpowiedzi i ewentualne konkretne rady.

Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam kolegów, mam pytanie a małe dziecko nie pozwala mi prześledzić całego wątku ;-(. Wg ASO VW mam licznik 3B0920829A

Podłączali komputer,czy zgadywali,bo w 2002 roku to raczej wątpliwe żeby był 829A,chyba że modelowo 2003?Jeśli rzeczywiście jest 829,to lepszy byłby z końcówką 849,ale 847 też podejdzie po odpowiedniej obróbce epromu.

Edytowane przez riccardoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Możecie mi powiedzieć czy zegar o nr 6Q0920800P V03 prawdopodobnie z FISEM będzie pasował do VW POLO 1,2 12V 2002 benzyna, który posiada zegar zwykły o numerze 6Q0920800P B41. Wiem, że jest to forum VW PASSAT ale od ponad roku poszukuję zegara z fisem do mojej małżonki samochodu jw. i nie mogę dostać. Na forum VW POLO nikt nie chce pomóc więc wiem, że na NASZYM FORUM sa osoby - fachowcy i spece kompetentni i pomogą mi.

 

Za pomoc z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ

krasy31

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podłączali komputer,czy zgadywali,bo w 2002 roku to raczej wątpliwe żeby był 829A,chyba że modelowo 2003?Jeśli rzeczywiście jest 829,to lepszy byłby z końcówką 849,ale 847 też podejdzie po odpowiedniej obróbce epromu.

 

Niestety tylko wg VIN-u, ale Passat jest z końcówki roku, rejestrowany 2 stycznia 2003, to chyba już mogli wsadzać ten o którym wspomniałeś. Tzn. 829A jest już z 2003, i ma immo3 jak dobrze zrozumiałem. A z tym epromem to te podmiany wsadu, które kolega w swoim manualu zaznaczył, tak?

Edytowane przez Piotr1971

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,

 

Możecie mi powiedzieć czy zegar o nr 6Q0920800P V03 prawdopodobnie z FISEM będzie pasował do VW POLO 1,2 12V 2002 benzyna, który posiada zegar zwykły o numerze 6Q0920800P B41. Wiem, że jest to forum VW PASSAT ale od ponad roku poszukuję zegara z fisem do mojej małżonki samochodu jw. i nie mogę dostać. Na forum VW POLO nikt nie chce pomóc więc wiem, że na NASZYM FORUM sa osoby - fachowcy i spece kompetentni i pomogą mi.

 

Za pomoc z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ

krasy31

 

Przede wszystkim ten licznik jest bez fis.Numery liczników z fisem powinny wyglądać 6Q092082xN lub 6Q092084xP gdzie x jest cyfrą 0-2.

 

---------- Dodano o 09:22 ---------- Poprzednia wiadomość o 09:17 ----------

 

Niestety tylko wg VIN-u, ale Passat jest z końcówki roku, rejestrowany 2 stycznia 2003

To masz 829

A z tym epromem to te podmiany wsadu, które kolega w swoim manualu zaznaczył, tak?

Tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności