Skocz do zawartości
Kuczi

Rarytas - reflektory clear do B4 !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Wpisałem 350 PLN i niestety cena minimalna nie została osiągnięta :(

link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:-) Widzę że refleks masz. Natomiast ja (ponieważ sprzedaję te reflektory na allegro) jestem moralnie zobowiązany wobec uczestników forum, poinformować, że produkt posiada niestety głównie walory estetyczne. Niestety (prawdopodobnie podczas transportu z Singapuru) uszkodzeniu uległy elementy regulacji elektrycznej. Wewnątrz obudowy jak wiadomo znajdują się mechaniczne elementy w postaci plastikowych cięgiełek i sztyftów. I one właśnie pękły. Natomiast gniazda w obudowach, oraz gniazda tylnych stron luster są sprawne.

 

Oznacza to, że osoba z "żyłką Adama Słodowego" będzie w stanie przełożyć te elementy z oryginalnych refelektorów i wstawić je do nowych. Ja niestety nie podejmuje się tego robić, i dlatego sprzedaje je.

 

Myślę że oferta może być atrakcyjna dla:

 

- amatora "robótek ręcznych" gotowego podłubać chwilę i wymienić niesprawne elementy

 

lub (w wypadku gdyby ktoś podobnie jak ja nie podejmował się rozbierania ich)

 

- osoby która przedkłada walory estetyczne nad użytkowe

- osoby która i tak nie korzysta z elektrycznej regulacji (a wiem że są i tacy)

 

Co do ceny, to jest to aukcja z licytacją, więc trudno mi powiedzieć jaką cenę osiągną (cena minimalna na allegro została ustawiona na 400 pln).

Dla uczestników forum którzy zdecydują się na zakup pomimo opisanych powyżej "uszczerbków na zdrowiu" na pewno będzie jakaś nieoficjalna zniżka (niestety allegro nie przewiduje takiej opcji, ale jakoś sobie poradzimy ;-) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wpisałem 350 PLN i niestety cena minimalna nie została osiągnięta :(

link

 

kuczlaw cos czuje ze beda Twoje :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wpisałem 350 PLN i niestety cena minimalna nie została osiągnięta :(

link

myśle że zobaczymy je w takiej jednej vr6 w Inowłodzu trzymam kciuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc to zainteresowanie lampami przerosło moje oczekiwania. Gorzej że przerosło możliwości mojej skrzynki mailowej ;-) A swoją drogą to dziwi mnie trochę mentalność niektórych allegrowiczów, którzy bombardują mnie propozycjami w stylu "...to za ile pan sprzeda poza aukcją?" Albo jestem z innej bajki, albo jeszcze nie przywykłem do tego, że żyję "w ciekawym kraju nad Wisłą"... ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adam_waw, widzę że aukcja się ładnie rozkręciła :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tył ze zwykłej helli natomiast środek i przód z honkkongu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mi sie cos wydaje ze to jest poskladane z dwoch. Poza tym jak by to byla ori Hella to nie za taka cene:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poza tym jak by to byla ori Hella

oraz Hella zawsze daje swoje logo na szkle a tu brak więc na 100% to składak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności