Skocz do zawartości
Gość MPec

radio CD w pasku

Rekomendowane odpowiedzi

to bede musial zrobic mostek i wtedy bede mial 2 x 150 w rms

 

Czyżby ?? a nie w okolicach 100-120 W

 

A z radiem to kumam - czyli masz tylko wyjście na jeden kanał. Poszukaj czegoś na allegro - czasem trafisz na jakiś rarytas (pionek albo alpinka)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam podepne sie pod temat chciał bym zapytać czy ta kosta nie jest przypatkiem od zmieniarki w podłkietniku w schowku radio posiadam gamma w pasku 2002rok ale zmieniarki w bagazniku nie ma jedynie tutaj jest widze jakas wolna koste

 

e2bbe8ba21bb4928m.jpg

 

http://images50.fotosik.pl/743/e2bbe8ba21bb4928med.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem posiadaczem passata ok 2 tyg i chcialbym wymienic orginalne radio Delta 6... myślałem o czymś takim xtrons td717g tylko nei wiem czy podejdzie bez zadnych problemow. Jak byście mi mogli powiedzieć byłbym wdzieczny...

 

http://allegro.pl/nawigacja-2din-xtrons-td717g-gps-dvd-divx-usb-sd-i1613468520.html

 

Chyba że macie jakieś inne propozycje co do radia posiadające podobne funkcje i w podobnej cenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam u siebie radio Pionieera z CD i MP3 i wszystko chodzi pięknie tylko mam 1 mały problem że po wyjęciu kluczyków ze stacyjki wszystko w radiu mi się rozkodowuje może ktoś wie co z tym fantem można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego musisz podpiąć plus (stały ) pod kabel pamięciowy , mogę się mylić ale najczęściej jest koloru żółtego . Na obudowie radia powinien być schemat i tam znajdziesz wskazówki jak powinno być podłączone .

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak - podłączyć stały plus do radia,

 

czerwony przewód z instalacji elektrycznej samochodu powinien być połączony zarówno z czerwonym jak i żółtym w kostce ISO do radyjka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość beny84

Witam, jestem nowy na tym forum i mam nadzieję że znajdę tu pomoc i wsparcie w tematach mojego passata. Otóż moim pierwszym pytaniem i problemem z którym się zwracam o pomoc jest brak zasięgu radia. Szczerze to nawet nie pamiętam czy na radiu które miałem wcześniej też nie było zasięgu bo od razu je wymontowałem. Był tam Blaupunkt, taki z nawigacją na płyty (wąski), a już parę miesięcy temu wsadziłem JVC z MP3. No i Radio nie odbiera!! po prostu shitt.... doradźcie proszę...:taksobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jakis rok temu spalily mi sie glosniki. Wymienilem je i wymienilem odrazu radio aby mialo wejscia , usb, cytnik kart, mp3.

Zamontowalem je i wszystko ladnie chodzi, lecz gdy podglosze do polowy zaczynaja trzeszczec. Pisze treaz o tym bo troche poczytalem i gdzies ktos na forum napisal ze jak wymieni sie orginalne radio to tak moze sie dziac i teraz mam pytanie do was czy jest to wina radia czy glosnikow, prosze o odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy radio oryginalne czy nie to nie powinno mieć żadnego znaczenia. Problem jest od momentu podłączenia nowego audio czy po jakimś czasie zaczęło trzeszczeć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do radia w Pasku. Swego czasu sam je podłączałem bo wcześniej pewnie było jakieś inne radio, a gość pod sprzedaż wcisnął oryginalne tylko nie umiał go podłączyć. Z tego co pamiętam, a było to już 3 lata temu oryginalna antena w pasku musi mieć napięcie, bo są 2 rodzaje anten pasywne i aktywne. Oryginalne radio dobrze podłączone współpracuje z tą anteną natomiast radia nieoryginalne trzeba wiedzieć jak podłączyć żeby to dobrze chodziło ze sobą. Jak się dobrze poszuka opis tego jak podłączyć znalazłem w internecie. Co do wcześniejszych postów ja w swoim radiu zastosowałem przejściówkę kasety na odtwarzacz mp3. Jakość zadowalająca, a nawet dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam nie mogę zalozyc nowego tematu a chciałbym się dowiedzieć jakie radio kupic do paska b5 chce kupic radioodtwarzacz do oryginalnych głośników które są na przodzie i tyle, teraz mam pożyczone radio sony, glosniki graja przyjemnie, ale chciałbym czegoś więcej czy warto do takich glośnikow kupic radio alpine?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam nie mogę zalozyc nowego tematu a chciałbym się dowiedzieć jakie radio kupic do paska b5 chce kupic radioodtwarzacz do oryginalnych głośników które są na przodzie i tyle, teraz mam pożyczone radio sony, glosniki graja przyjemnie, ale chciałbym czegoś więcej czy warto do takich glośnikow kupic radio alpine?

 

Powiem Ci tak, zależy co za głośniki siedzą. Ja miałem Philipsa 40wat i powiem Ci że grały całkiem super. Wchodząc na allegro widziałem różne głośniki seryjne z passata. Teraz wsadziłem Focala 165A i gra tylko trochę lepiej. Ogólnie muszę przyznać że warto bo nagłośnienie w Passacie jest całkiem dobre. Ja miałem Kenwooda KDC-4051UR,który grał super, jednak teraz mam Pionieera MVH-350BT, którego testując jeszcze na starych głośnikach grał jeszcze lepiej. Jednak jeśli zależy Ci na dobrej jakości i jesteś raczej audiofilem to pokusiłbym się o całe nowe car audio, a przede wszystkim głośniki napędzane jakimś wzmacniaczem bo radio daje max 20w RMS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie wiedziałem gdzie zapytać więc próbuje tutaj. Mam problem z radiem, passat b6 2007 rok. Radio czasami się zacina,zawiesza. Nie udało się nawet zaktualizować nawigacji bo też były jakieś problemy. Wiecie czy ktoś w Warszawie mógłby mi pomóc. W serwisie powiedzieli, że oni nie wiedzą dlaczego tak jest. Z góry dzięki za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności