Skocz do zawartości
Glizda

System Yanosik ?

Rekomendowane odpowiedzi

Uzewnętrznianie się Mietków i Januszów oraz młodych gniewnych, którzy jak przychodzi co do czego to już tacy elokwentni nie są w ogóle mnie nie bawi.

 

Dokładnie. Póki się jedzie samemu, to jeszcze pół biedy, ale narażać rodzinę czy współpracownika na takie "uzewnętrznianie się" jest już raczej niefajne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na dach powędrowała antena na szybę komórka z apką. Po dojechaniu ze Szczecina do Krakowa bacik poleciał do bagażnika i tam już pozostał.

U mnie było tak samo :D

Teraz używam tylko Yanosika i już nieraz zaoszczędził mi wydatków :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość RobertVipster

no yanosik sie teraz bardzo rozbudował i nawet cos kombinuja ze zdjeciami skrzyżowań bo jeźdza takie auto jak kiedys google street view

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie stałem się świeżym użytkownikiem smartfona i - wstyd się przyznać - ale w świecie urządzeń mobilnych poruszam sie jak słoń wiadomo gdzie. Powiedzcie, jak mam tą aplikację pobrać na telefon - nie wiem od czego zacząć - pobrać bezpośrednio na telefon czy na PC i później jakoś to instalować na telefonie? Jak to kurde ogarnąć bo jestem totalnie zielony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

android/ios/win?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz w ikonkę 'sklep play' lub coś takiego w menu, tam tworzysz konto, wyszukujesz i pobierasz tak w skrócie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma różnicy gdzie to pobierzesz, ważne gdzie to zainstalujesz :) rób jak Ci wygodniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba udało mi się pobrać / zainstalować / zarejestrować konto. Dzięki za wskazówki. Zobaczymy jak uda mi się korzystanie z tego cudeńka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności