Skocz do zawartości
grave_digger

Lexus style, Angel Eyes lampy do b4 variant.

Rekomendowane odpowiedzi

Duzo

A dlaczego tak drogo? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

John wlasnie wyslij mi PW z danymi, bo gdzies skasowalem;/

Lampy zrobione na soczewce z accorda nowego, przeslona na czarno, takze nawet soczewa czarna jest:)

Tylko niestety jeszcze musze dekielki przerobic bo juz przy angel nie mozna wejsc blizej klosza z soczewa:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajowe sa!! :) Poszlo PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajowe sa!! Poszlo PW
moje też wczoraj poszło,ale narazie zostało bez odpowiedzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam w B4 lampy Depo angel eyes black i szkło w jednym reflektorze jest stłuczone, chce kupic klosz od zwykłej lampy (z prążkami) i je spolerowac, bo nigdzie nie znalazłem szkła clear do B4. Podpowiecie jak spolerowac te prążki na szkle od wewnątrz? W oryginale to jest rozproszenie światła ale ja muszę miec clear a to jest dla mnie jedyna opcja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa chinskie clary do B4 na allegro z juz spolerowanym szklem. po ~100pln sztuka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucisz linka? Kilka razy już przekopałem allegro i nic nie znalazłem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podpowiecie jak spolerowac te prążki na szkle od wewnątrz?

 

Tych prążków sam nie poleruj, bo zniszczysz powierzchnię szkła i będą Ci światła biły po chmurach a na koniec stracisz dowód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tych prążków sam nie poleruj, bo zniszczysz powierzchnię szkła i będą Ci światła biły po chmurach a na koniec stracisz dowód.

 

Już zamówiłem pastę polerską do szkła ale i tak mam obawy właśnie o to czy światło nie będzie się załamywac. Kontaktowałem się z tą firmą i odpowiedzieli że nie zajmują się już polerowanie szkieł, jedynie plastikowe klosze http://www.regeneracja-hc.com/xenony.html

znacie kogoś kto spoleruje te prążki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało osób się tym zajmuje, ponieważ bardzo ciężko jest to ładnie wykonać. Pasta polerska? Masz na myśli tlenek ceru?

Ciężko będzie ci uzyskać ładny efekt, ja bym na twoim miejscu zamontował oryginalne reflektory i czekał aż na allegro pojawi się pojedynczy reflektor, bądź samo szkło. Wyjdzie taniej niż kupowanie szkieł i polerowanie. Jeśli tego nigdy nie robiłeś, to jedno ci pęknie na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę najpierw to zjechac papierem ściernym a potem polerowac pastą polerską na gładko, czyli tlenkiem ceru + filc na wiertarkę. Ogólnie mam już doświadczenie z polerowaniem reflektorów ale tych nowszych plastikowych, szkło reflektora kosztuje 19zł więc dużo nie ryzykuje ;) Chyba że znacie jeszcze jakąś firmę lub może ktoś z forum ma doświadczenie i się tego podejmie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności