Skocz do zawartości
sebek1302

EPC 1.6 FSI - jaka przyczyna?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kupiłem niedawno Passata B6 1.6 FSi 2005, 60 000km. Gdy dziś zatrzymałem się po drodze do sklepu normalnie zgasiłem auto, gdy przyszedłem normalnie odpalił ruszyłem i na 3-biegu samochód przestał reagować na gaz, i zaświeciło się EPC. Zgasiłem odpaliłem drugi raz i chodził normalnie wchodzi na obr. nie dusi się pracuje równo, ale kontrolka EPC nadal świeci. Gdy dojechałem do domu zgasiłem na 5 min auto i odpaliłem ponownie, by wjechać do garażu kontrolka już się nie świeciła. CO może być przyczynom zapalenia się takiej kontrolki? Dalczeo sama zgasła? Mam się tym przejmować czy to "olać".Wiem, że EOC oznacza jakiś błąd w seteroniku silnika. Z góry dzięli za pomoc, będe wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EPC=Electronic Power Control (elektroniczne zarządzanie mocą). Połącz samochód z testerem diagnostycznym lub interfejsem obsługującym samochody VAG z CANem żeby odczytać jaki błąd zapisał się w sterowniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam potencjometr pedalu gazu, jesli nei eagowal na pedal. Zobacz dalej co bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_zamkniety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności