Skocz do zawartości
arkady375

Wybory drugiego opiekuna grupy Warmińsko-Mzurskiej == Za i przeciw.

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie tu możecie wpisywać swoje za i przeciw wyborem drugiego opiekuna naszej grupy.

Edytowane przez arkady375

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mogę wiedzieć co to ma na celu? Bo ja sensu nie widzę... Poza tym nie wiem co to 'piekun' :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehehheh czekałem kto pierwszy z was napisze posta i liczyłem że to będziesz właśnie ty hehhehehe. Jeżeli sensu nie widzisz proponuje wizytę u okulisty. Propozycja jest taka by zdun był na zachodzie regionu a drugi opiekun na wschodzie . Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko do czego wam ten drugi opiekun? Szczerzę to trochę zachowujecie się jak dzieci z podstawówki bynajmniej Ty cały czas podkreślasz czym to Olsztyn nie jest i przeszkadza Ci to że opiekun jest z Elbląga.

Ale jeśli już miałby być drugi opiekun to powinien być wybrany w wyborach. Gdzie każdy mógłby startować. Chociaż ogólnie uważam że jak będzie dwóch to będzie wiele konfliktów bo każdy będzie miał swoje zdanie w danym temacie a konflikty nie są nam tutaj potrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to spoko pomysł z tym drugim opiekunem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również jestem za tym aby Olsztyn miał swojego opiekuna... I jedynego kandydata widzę w osobie Łukasza (Luks, Lukisio) - naprawdę sympatyczny chłopak który ma pojęcie itp. I co ważne czas dzięki czemu mógłby poświęcić go dla forum i wnieść coś ciekawego w naszym regionie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hehehehheh czekałem kto pierwszy z was napisze posta i liczyłem że to będziesz właśnie ty hehhehehe. Jeżeli sensu nie widzisz proponuje wizytę u okulisty. Propozycja jest taka by zdun był na zachodzie regionu a drugi opiekun na wschodzie . Pozdrawiam

To mnie rozbawiłeś...

Powiedz mi tylko po co ten drugi opiekun? I co Twoim zdaniem znaczy "opiekun"?

Bo dla mnie to nie ma znaczenia kto nim będzie. Widzę, że chcesz podzielić grupę, ale po co? Dlaczego nie może być po prostu grupa Warmińsko-Mazurska? Tylko zawsze jest Olsztyn-Elbląg... Powiedz co Cie boli i co ma na celu ta zmiana? P.S. Z moim wzrokiem wszystko OK! Okularów nie muszę nosić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PANOWIE

Nie dzielmy grupy WA-MA. Jest inne wyście z sytuacji. Jak można zauważyć dużo większa grupa naszych forumowiczów przystąpiła do grupy dopiero po wyborach opiekuna.

 

A więc zgłaszam wniosek formalny o WYBORY NOWEGO OPIEKUNA GRUPY WARMIŃSKO MAZURSKIEJ.

 

( Zdun bez urazu)

 

Proszę również aby w głosowaniu brali udział tylko forumowicze z naszego regionu ( bez osób zapisanych do grupy z innych regionów).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co to ma na celu? Jak dla mnie pomysł idiotyczny... Nie podoba się Wam stanowisko Zduna? Macie jakieś zastrzeżenia żeby go odwoływać? Ogarnijcie się troche. Jesteśmy wszyscy jedną grupą! A ja widzę, że tu ciągle jest walka... Jeszcze troche to potrwa to normalnie się z tej grupy wypisuje, bo to się robi żałosne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale co to ma na celu? Jak dla mnie pomysł idiotyczny... Nie podoba się Wam stanowisko Zduna? Macie jakieś zastrzeżenia żeby go odwoływać? Ogarnijcie się troche. Jesteśmy wszyscy jedną grupą! A ja widzę, że tu ciągle jest walka... Jeszcze troche to potrwa to normalnie się z tej grupy wypisuje, bo to się robi żałosne...

 

Czy demokratyczny wybór nowego opiekuna jest dla Ciebie idiotycznym pomysłem. Do Zduna nic nie mieliśmy i nie mamy. Jak narazie to tylko Ty walczysz z nami.

Każda kadencja kiedyś się kończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do Zduna nic nie mieliśmy i nie mamy.

To powiedz mi w takim razie po co wybierać nowego opiekuna skoro nikt nic nie ma do zduna??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To powiedz mi w takim razie po co wybierać nowego opiekuna skoro nikt nic nie ma do zduna??

 

Odpowiedziałem na to już wyżej.

 

Każda kadencja kiedyś się kończy.
[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Każda kadencja kiedyś się kończy.

 

Ale nie ty będziesz wyznaczał jej termin. Macie jakieś ale do Zduna - info na pw do admina z uzasadnieniem czemu ma być odwołany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A więc zgłaszam wniosek formalny o WYBORY NOWEGO OPIEKUNA GRUPY WARMIŃSKO MAZURSKIEJ.

 

Stanowisko Opiekuna nie ma okreslonej kadencji Sławku, więc nie można sobie ot tak po prostu napisać, ze chcemy zmiany i koniec.

 

W sumie to czekałem na ten temat już od dłuższego czasu... i wkońcu jest. myślałem Arkady, ze już nie zdobędziesz się na ten krok i dalej będziesz pisał PW do osób wyżej.

Skoro wychodzisz z taką inicjatywą to poprzyj ją chociaż argumentami, a nie pustym zdaniem.

 

Widzicie, cały problem polega na tym, że nie potraficie byc szczerzy.

 

Co do konkretów, to Ja więcej nie moge napisać z uwagi na rozstrzygnięcie pewnej kwestii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem problem leży zupełnie gdzie indziej. Ludzi od nas boli to że mimo że Elbląg ma swojego opiekuna to do życia regionu nie wnosi tak naprawdę NIC. Wszelkie imprezy regionalne są organizowane u nas i tak naprawdę z inicjatywy ludzi pochodzących z NO. Trzeba wspomnieć że o tym że regionowi przydałaby się świeża krew która wniesie coś do życia. Kolejna sprawa ? Moderacja - nie chcę być stronniczy ale - temat spot Olsztyn - został wyczyszczony ze zbędnych postów w przypadku kiedy temat dotyczący spotkań w Elblągu stał się dla ludzi z NE ich własnym prywatnym oftopikiem.

Będę szczerzy w tym momencie ale od cały region zaczął żyć i działać od października i to z naszej inicjatywy. Czemu mamy blokować dostęp do realizacji kolejnych pomysłów ? Nie bójmy się zmian na lepsze ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek my naprawde nic do Ciebie nie mamy. Ale sam wiesz, że większość osób Ciebie nie zna osobiście.

Poprostu naszym jedynym argumentem jest to, że znamy Łukasza LUKISIO i wiemy na co go stać - jaki jest aktywny w naszej grupie ( i nie tylko ) i dlatego obstajemy za jego wyborem na opiekuna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdun to gdzie ja piszę to cię powinno najmniej interesować. Tak jak pisałem wyżej temat założyłem po rozmowie z artminem i to on mnie do tego przekonał. Ten temat ma na celu zebranie informacji za i przeciw nad wyborami drugiego opiekuna naszej grupy. Nikt tu nie chce usuwać ciebie Piotrze z twojego stanowiska, zostałeś wybrany w wolnych wyborach. Cieszy mnie zainteresowanie tematem.

Jeszcze troche to potrwa to normalnie się z tej grupy wypisuje, bo to się robi żałosne...

... nikt nie będzie za tobą płakał tak na marginesie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem problem leży zupełnie gdzie indziej. Ludzi od nas boli to że mimo że Elbląg ma swojego opiekuna to do życia regionu nie wnosi tak naprawdę NIC. Wszelkie imprezy regionalne są organizowane u nas i tak naprawdę z inicjatywy ludzi pochodzących z NO. Trzeba wspomnieć że o tym że regionowi przydałaby się świeża krew która wniesie coś do życia. Kolejna sprawa ? Moderacja - nie chcę być stronniczy ale - temat spot Olsztyn - został wyczyszczony ze zbędnych postów w przypadku kiedy temat dotyczący spotkań w Elblągu stał się dla ludzi z NE ich własnym prywatnym oftopikiem.

Będę szczerzy w tym momencie ale od cały region zaczął żyć i działać od października i to z naszej inicjatywy. Czemu mamy blokować dostęp do realizacji kolejnych pomysłów ? Nie bójmy się zmian na lepsze ...

 

Tak jak i temat o spotach w Olsztynie i temat o Elblągu były czyszczone. tak samo jak i inne tematy są czyszczone regularnie. I proszę Cie, nie pisz, ze zrobiliśmy sobie offtopic. Zapomniał wół jak cielęciem był :?: Jak wy robiliście totalny off topic w swoim temacie i musialem codziennie przenosic kilkadziesiat postów :?: Przyznam rację, zrobił sie OT, bo sam na to pozwoliłem w dziale o Elblągu, tak jak i o Olsztynie dlatego, że nie mogłem przez jakiś czas usuwać postów w regionalnym - nakaz z góry. Więc zanim o coś oskarżysz, zapytaj...

 

To tak naprawdę czego Ty oczekujesz :?: Że sprowadze Wam cyrk, że zrobie wielkie ognisko dla wszystkich klubów, że kupie wam talony na paliwo :?:

Stary, nie w tym rzecz :!: Było uzgadniane już w tamtym roku, że od wiosny zaczynamy robić wspólne spoty. Przełamaliście inicjatywe i przyjechaliście pierwsi do Elbląga i za to szacun, było wtedy powiedziane, ze teraz my jedziemy do Was na grilla, a potem robimy w połowie drogi. Ale czego Wy jeszcze oczekujecie :?::!: Że będe jeździł na każdy grill, który organizujecie, na każdy spot :?: Że to Ja mam Wam organizować spoty w Olsztynie

Nie mam takiego obowiązku, to po pierwsze, a po drugie do Olsztyna nie ma 30 km tylko 120, więc spory kawałek. A Ja na pieniądzach nie śpie i czasu tez nie mam aż tyle,zwłaszcza w weekendy, żeby tak krążyć. Przykre to, ale prawdziwe niestety....

 

Co do drugiego Opiekuna. moje zdanie na ten temat, czyli wszelkie za i przeciw przekazałem artminowi. I dodam tylk, że nie jestem na NIE,

...tylko Arku, ustalcie wkońcu co chcecie osiągnąć :?:

1. wybór drugiego Opiekuna i podział regionu

2 czy wybór nowego Opiekuna

 

... nikt nie będzie za tobą płakał tak na marginesie...

 

Ja będe :D

 

I pamiętajcie, bez zbędnych emocji. Nie ma co się kłócić.....

Edytowane przez zdun_VW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poprostu naszym jedynym argumentem jest to, że znamy Łukasza LUKISIO i wiemy na co go stać - jaki jest aktywny w naszej grupie ( i nie tylko ) i dlatego obstajemy za jego wyborem na opiekuna.

 

Ale czy to coś zmieni w tym wszystkim ze lukisio był by opiekunem a nie zdun??

Wątpie w to no chyba ze będziecie tym zadowoleni ze to wy (olsztyn) macie opiekuna a nie Elbląg .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedział, że ktoś od nas bedzie opiekunem. Przecież chodzi o demokratyczne wybory i każdy ma szanse wygrac. Lukisio bedzie tylko naszym jedynym kandydatem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności