Skocz do zawartości
marek85

Ile kosztuja autostrady w Włoszech?

Rekomendowane odpowiedzi

witam, wybieramy sie na pielgrzymke do włoch i chciałbym sie dowiedziec ile kosztują tam autostrady. Przejedziemy około 800km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko na tych kartach nie pisze na ile km wystarczaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko na tych kartach nie pisze na ile km wystarczaja

 

Wiesz co to google ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam, wybieramy sie na pielgrzymke do włoch i chciałbym sie dowiedziec ile kosztują tam autostrady. Przejedziemy około 800km

Ci powiem ze drogo i za 800 km zapłacisz około 45-50 ojro

 

---------- Post added at 13:29 ---------- Previous post was at 13:24 ----------

 

Aha nie polecam jechać "poboczem" omijając autostrady (nadroisz wiecej km i to DUZO )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze sie ktos z was orientuje ile mniej wiecej kosztują pola namiotowe, gdzies w okolicach morza? i jeszcze jedno, gdzie sie bardziej opłaca tankowac? wiem ze np w austri jest taniej niz w czechach i w niemcach, nie wiem jakie cany paliwa sa w włochach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o paliwo to na tej trasie najtaniej jest w austrii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ceny obecnie są nizsze niz na tej tabeli Diesel np 1,05 a benzin - nie wiem nie uzywam :D

Ale podpowiem ci zebys zatankował na fula w Austri (pierwsze tankowanie przed Wiedniem bo najtaniej a potem przed "granicą" z Włochami) A we Włoszech tankuj na autostradzie bo jest taniej niz w małych miasteczkach i tankuj przy dystrybutorze gdzie jest napisane FAI DA TE (sam zatankuj) bo jak ci obsługa zatankuje kosztuje w tedy wiecej !!

Pola namiotowe nie mam pojecia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We Włoszech nie ma co sępić tylko wjazd na autostradę i gaz-lewy pas!

Wiem coś o tym http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=33226

 

Jechaliśmy Paszczakiem do Rzymu przez Drezno, Monachium i Innsbruck. Potem żeby było taniej zjazd z autostrady i jazda bocznymi dróżkami. Tym niecnym sposobem wjeżdżając na ziemię włoską o 6 rano na miejsce dokulaliśmy się do noclegu w Rzymie o 22. Czas czasem ale widoki - bezcenne.

 

W drodze powrotnej tylko autostrada.

 

Cena gnojowicy jak i PB: tankując na wioszach w Austrii i we Włoszech zapłacisz zdecydowanie mniej niż na autostradach. Jest tendencja że im bliżej Rzymu tym drożej ale bez przesady.

 

Dla skner istnieje strona internetowa np. Shell w Austrii http://www.shell.com/home/content/at-de/shell_for_motorists/stations_finder/stations_finder_austria.html gdzie po podaniu namiarów na miasto znajdujesz najtańszą stację, wrzucasz adres w GPS i wła la! Podczas ostatniego pobytu na nartach w Austrii tak właśnie nalałem najtańszą gnojowicę w promieniu 100km:D

 

Bez GPS nie masz co się pchać w tak długą trasę.

 

Powodzenia

Edytowane przez Grimson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności