Skocz do zawartości
Dardi

Iv ogólnopolski zlot vw passat

Rekomendowane odpowiedzi

I ja się dołączam do podziekowań dla Dardiego :padam: :padam: :padam: , organizacja pierwsza klasa :ok: :ok:. Super impreza i super ludzie :drinks: .

 

P.S Szczególne podziękowania dla osób z którymi się zdążyłem zapoznać i bawić .

Do zobaczenie jak najszybciej :] . Hej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh, pierwszy mój zlot, fajnie było, za rok oczywiście tez lece, dzięki DARDI za organizacje, dałeś rade w 150 %, Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się i ja do podziękowań:597::597:byłem pierwszy raz i jestem bardzo zadowolony i szczęśliwy a do domu wróciłem dopiero dzisiaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dardi wielkie dzięki za organizacje. Było jak zwykle zajefajnie.:padam:

Oczywiście wielkie podziękowania dla wszystkich tych, ktorzy pomogli Dardiemu :padam:

Ukłony i podziekowania również dla wszystkich zlotowiczów za super zabawę i przesympatyczna atmosfere :padam:

Do zobaczenia.

 

P.S

Jak ktoś spotka Michała, Rambo lub Słonego to niech pozdrowi go ode mnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My rowniez dziekujemy zazajefajna impreze wielki pozytwy dla organizatorow do zobaczyska na V ogolnopolskim !!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wreszcie doszedłem do siebie :)

Wielkie dzięki za wspaniale spędzony czas.

Jeszcze raz ukłony w stronę organizatorów, spisaliście się na medal :D

Ciężko wyróżnić mi poszczególne, osoby(tyle ich było), ale ogromne podziękowania za wspaniałą zabawę, i miło spędzony czas :)

Podsumowując, dużo wspomnień, sporo nowych znajomości, parę rysek na dachu :D

 

Do zobaczenia na kolejnym :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesiu - w końcu mnie na żywo zobaczyłes :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no no no :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Organizatorom wielkie podziekowania za ogarniecie wszystkiego:ok:

Pozostałym za przybycie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie podziekowania dla organizatorów :!::!::!:

Wspaniale spędzony weekend, wreszcie udalo się poznać osobiście forumowiczów, a nie tylko tak za monitora ;) warto było jechać te km w upale :rotfl:

Do zobaczenia na nastepnym zlocie lub jak się uda to i szybciej gdzieś tam w Polsce ;)

pzdr

Scorpion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gucio już w ulu, moje pszczoły też.

3 dni których nie da się zapomnieć, ale nie pamięta się fragmentów :D

Dardi i s-ka za organizację wielkie słowa uznania :padam: Może Dardi zorganizowałby EURO 2012 bo ci co to robią, to coś cienko im idzie;)

Dzięki dla Wszystkich za miłe chwile, które razem spędziliśmy. Czuwaj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla organizatora Dardiego i współorganizatorów - WIELKI SZACUN !!! :padam:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za trzy wspaniałe dni, Dardi, jeśli chodzi o organizację, to wykonałeś 300% normy :D

Pozdrawiam i do zobaczenia na V ogólnopolskim :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za wspaniałą imprezę dla wszystkich tam obecnych :) I oczywiście ogromny ukłon dla organizatorów za profesjonalizm i dopięcie wszystkiego na ostatni guzik. Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze bylo fajnie szkoda ze nei udalo mi sie byc... ale za rok zawitam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze Cie nie bylo, ale WIELKIE DZIEKI za ufundowanie nagrod za konkursy :padam:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja teraz cosik napisze bo z mówieniem u mnie jeszcze nie jest tak jak powinno być pieje dalej nie mówie.

 

To Ja Wam dziękuje za to co zrobiliście czyli świetną atmosferę , wspaniałą zabawę na zlocie. Wiem że niektórzy z Was zapewne mają uwagi do warunków mieszkalnych do ogniska, grila czy innych elementów organizacji ale niestety zawsze coś nie będzie tak jak byśmy chcieli. Dlatego Przepraszam za te niedociągnięcia. Starałem się ogarnąć to wszystko tak jak najlepiej mogłem, czy się udało to już wy ocenicie to najlepiej.

 

Dziękuję Bardzo tym wszystkim którzy w większym lub mniejszym stopniu pomogli mi choćby w organizacji tego zlotu. Szczególnie chce podziękować Kindze za pomoc w porannym sprzątaniu po ogniskach oraz w zmywaniu musztardy z mojego paska.

 

Podziękowania duże dla grupy Łódzkiej która to została ze mną i z Wikim do samego końca i pomogłą nam wywieź wielką górę śmieci i doprowadzić ośrodek do takiego stanu jaki zastaliśmy przed zlotem.

 

Jeszcze raz Dziękuję za dobre słowa i sorki za niedociągnięcia.

 

 

Pozdrawiam i do zobaczenia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziękuję za to że mogłem uczestniczyć w tak wspaniale zorganizowanym zlocie Pasków, a szczególnie podobało się mojemu synowi Patrykowi bo miał się z kim bawić (mówię o twoim synu Dardi)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ja teraz cosik napisze bo z mówieniem u mnie jeszcze nie jest tak jak powinno być pieje dalej nie mówie.

 

To Ja Wam dziękuje za to co zrobiliście czyli świetną atmosferę , wspaniałą zabawę na zlocie. Wiem że niektórzy z Was zapewne mają uwagi do warunków mieszkalnych do ogniska, grila czy innych elementów organizacji ale niestety zawsze coś nie będzie tak jak byśmy chcieli. Dlatego Przepraszam za te niedociągnięcia. Starałem się ogarnąć to wszystko tak jak najlepiej mogłem, czy się udało to już wy ocenicie to najlepiej.

 

Dziękuję Bardzo tym wszystkim którzy w większym lub mniejszym stopniu pomogli mi choćby w organizacji tego zlotu. Szczególnie chce podziękować Kindze za pomoc w porannym sprzątaniu po ogniskach oraz w zmywaniu musztardy z mojego paska.

 

Podziękowania duże dla grupy Łódzkiej która to została ze mną i z Wikim do samego końca i pomogłą nam wywieź wielką górę śmieci i doprowadzić ośrodek do takiego stanu jaki zastaliśmy przed zlotem.

 

Jeszcze raz Dziękuję za dobre słowa i sorki za niedociągnięcia.

 

 

Pozdrawiam i do zobaczenia .

 

Dardi było SUPER więc nie marudź tu o niedociągnięciach. Ogarnąłeś dużą i zajefajną imprezę. Wielki szacun i wielkie dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka filmików z Opoczna. Wybaczcie trzęsące się ręce w końcu to już sobota była :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności