Skocz do zawartości
draper3

Zły blacharz!! Co moge zrobic??

Rekomendowane odpowiedzi

Ok.. dzieki.. dzisiaj jak auto nie bedzie ruszone ani nie bedzie zblizone koncowi to zabieram je :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty lepiej posprawdzak auto dobrze (to rada bardziej doświadczonego kolegi z forum, któremu nawet gąbkę w fotelach zamienili...). Zobacz rzeczy, które są od razu widoczne, czy aby są ori z Twojego autka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rzucaj sie za bardzo jak chcesz auto zrobic u niego. Odpierdzieli fuszere i się bedziesz męczył. Chyba ze zabierasz wóz od niego i jedziesz gdzie indziej, to mozesz troche pokrzyczec. Nie jestes szczeniakiem takze rozwiązania siłowe nie wchodzą w grę. Musisz go załatwic dyplomatycznie. Grą słów albo jakims nalotem SB, UB, ZOMO :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe.. nie nie.. zadne siłowe... :) CHodziło o bardziej głebsze i inteligentne załatwienie sprawy.. Co do tego ze zucac sie nie mam to oczywiscie ... jestem cżłowiekime który potrafi zjeb**** kulturalnie i ze spokojem... Wczoraj byłem... poczatkowo zero słowa od storny blacharza, potem mu powiedizałem pare słow, troche sie bronił ale jak mu powiedziałem ze wystarczyło zadzwonic to by problemu nie było to zamilkł... spokojnie było :P Auto do odbioru jutro... :) to co wczoraj widziałem to auto solidnie robione...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzwoń codziennie o 5.30 i się pytaj czy auto już jest zrobione

 

haha to by bylo dobre! pewnie nawet we wronkach go tak wczesnie nie budzili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
haha to by bylo dobre! pewnie nawet we wronkach go tak wczesnie nie budzili

 

Chłopaki nie płaczą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności